DP
Pociągi/linie

Wybór

S 5X Kierunek: Gößnitz

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Zwickau(Sachs)Hbf   06:50 S 5X
Lichtentanne(Sachs) 06:55 06:55  
Steinpleis 06:57 06:58  
Werdau 07:00 07:01  
Werdau Nord 07:03 07:04  
Schweinsburg-Culten 07:07 07:07  
Crimmitschau 07:10 07:10  
Ponitz 07:14 07:14  
Gößnitz 07:18    
Dni kursowania:
kursuje 17., 24., 25. Lut 2018
Dalsze informacje:
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw.

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 26.04.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.