DP
Pociągi/linie

Wybór

R 5244, Kierunek: Skjern st (Struer st --> Skjern st)
R 5162, Kierunek: Esbjerg st (Skjern st --> Esbjerg st)
R 5061, Kierunek: Ribe st (Esbjerg st --> Ribe st)

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Struer st   13:52 R 5244
Hjerm st 13:58 13:59  
Holstebro st 14:05 14:07  
Bur st 14:16 14:17  
Vemb st 14:21 14:22  
Ulfborg st 14:28 14:29  
Tim st 14:35 14:36  
Hee st 14:41 14:41  
Ringkoebing st 14:46 14:47  
Lem st 14:57 15:03  
Skjern st 15:12 15:17 R 5162
Tarm st 15:20 15:21  
Oelgod st 15:30 15:31  
Gaarde st(DK) 15:35 15:35  
Tistrup st 15:40 15:40  
Sig st(DK) 15:45 15:45  
Varde Nord st 15:50 15:51  
Varde st 15:53 15:55  
Varde Kaserne st 15:56 15:57  
Guldager st 16:03 16:03  
Gjesing st 16:06 16:07  
Spangsbjerg st 16:09 16:09  
Esbjerg st 16:13 16:31 R 5061
Tjaereborg st 16:37 16:37  
Bramming st 16:43 16:45  
Sejstrup st 16:48 16:49  
Gredstedbro st 16:53 16:53  
Ribe Noerremark st 16:59 17:00  
Ribe st 17:02    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru     |    x    |xx  |  xxxx   xx
Sty x   |xx  |  xx|    xx   | xx | 
Lut   xx|    xx   | xx |   xx    | 
Mar   xx|    xx   | xx |   xx   xxx
Kwi xx  | xx |   xx    |xx  | xxx| 
Maj     xx   x xx |   xxx   |xx  | 
Cze  xx |   xx    |xx  |  xx|    x 
Lip x   | xx |   xx    |xx  |    |
Dalsze informacje:
przystanek na żądanie (Bur st --> Bur st)
przystanek na żądanie (Tim st --> Tim st)
przystanek na żądanie (Hee st --> Hee st)
przystanek na żądanie (Gaarde st(DK) --> Gaarde st(DK))
przystanek na żądanie (Sig st(DK) --> Sig st(DK))
przystanek na żądanie (Varde Nord st --> Varde Nord st)
przystanek na żądanie (Varde Kaserne st --> Varde Kaserne st)
przystanek na żądanie (Gjesing st --> Gjesing st)
przystanek na żądanie (Spangsbjerg st --> Spangsbjerg st)
przystanek na żądanie (Sejstrup st --> Sejstrup st)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona (Struer st --> Lem st, 16. Gru 2017 do 21. Lip 2018 So; 6. Maj do 22. Lip 2018 So, Nd; także 10., 17. Gru 2017, 10., 21. Maj 2018)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona

        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru     |    x    |xx  |   xxx   |x
Sty x   | x  |   x|    |x   |  x | 
Lut    x|    |x   |  x |    x    | 
Mar    x|    |x   |  x |    x   xx 
Kwi xx  |  x |    x    | x  | x x| 
Maj     |x   x  x |    xx   | x  | 
Cze   x |    x    | x  |   x|    | 
Lip x   |  x |    x    | x  |    |

(Lem st --> Ribe st)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 16.07.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.