DP
Pociągi/linie

Wybór

81193

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Arnstadt Hbf   08:03 81193
Arnstadt Süd 08:04 08:05  
Plaue(Thür) 08:10 08:10  
Martinroda 08:17 08:17  
Geraberg 08:20 08:20  
Elgersburg 08:22 08:29  
Ilmenau-Roda 08:32 08:32  
Ilmenau Pörlitzer Höhe 08:35 08:35  
Ilmenau 08:37    
Dni kursowania:
kursuje 15. do 24. Wrz 2018
Dalsze informacje:
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
przystanek na żądanie (Martinroda --> Martinroda)
przystanek na żądanie (Ilmenau-Roda --> Ilmenau-Roda)
tylko 2 kl.
pojazd przystosowany dla niepełnosprawnych
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw.
automat biletowy w pociągu

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 25.03.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.