DP
Pociągi/linie

Wybór

BUS30567

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Chabówka   17:11 BUS30567
Rokiciny Podhalańskie 17:16 17:16  
Raba Wyżna 17:21 17:22  
Sieniawa 17:29 17:29  
Pyzówka 17:36 17:37  
Lasek 17:45 17:45  
Nowy Targ 17:58 17:59  
Szaflary 18:07 18:07  
Szaflary Wieś 18:14 18:15  
Biały Dunajec 18:21 18:21  
Poronin 18:29 18:30  
Zakopane 18:42    
Dni kursowania:
kursuje 9. Cze do 8. Lis 2019; oprócz 29. Cze do 9. Wrz 2019
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
połączenie autobusowe
przystanek autobusowy poza stacją (Chabówka --> Chabówka)
przystanek autobusowy poza stacją (Rokiciny Podhalańskie --> Rokiciny Podhalańskie)
przystanek autobusowy poza stacją (Raba Wyżna --> Raba Wyżna)
przystanek autobusowy poza stacją (Sieniawa --> Sieniawa)
przystanek autobusowy poza stacją (Pyzówka --> Pyzówka)
przystanek autobusowy poza stacją (Lasek --> Lasek)
przystanek autobusowy poza stacją (Nowy Targ --> Nowy Targ)
przystanek autobusowy poza stacją (Szaflary --> Szaflary)
przystanek autobusowy poza stacją (Szaflary Wieś --> Szaflary Wieś)
przystanek autobusowy poza stacją (Biały Dunajec --> Biały Dunajec)
przystanek autobusowy poza stacją (Poronin --> Poronin)
przystanek autobusowy poza stacją (Zakopane --> Zakopane)
Możliwość zakupu na bilkom.pl i w aplikacji Bilkom Bilety
Przewóz rowerów niemożliwy
Przewozy Regionalne

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.02.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.