DP
Pociągi/linie

Wybór

KM 95862 R91 13.07.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Raciąż   16:23 KM 95862 R91
Kaczorowo 16:31 16:31  
Baboszewo 16:40 16:41  
Arcelin 16:46 16:47  
Płońsk 16:55 16:56  
Dalanówek 17:04 17:04  
Wkra 17:12 17:12  
Cieksyn 17:19 17:19  
Nasielsk 17:31    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Koleje Mazowieckie
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 16.07.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.