DP
Pociągi/linie

Wybór

KD 69632 13.07.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Żmigród   14:56 KD 69632
Skokowa 15:03 15:03  
Osola 15:07 15:07  
Oborniki Śląskie 15:11 15:11  
Pęgów 15:15 15:16  
Szewce 15:19 15:19  
Wrocław Świniary 15:21 15:22  
Wrocław Osobowice 15:25 15:25  
Wrocław Różanka 15:28 15:28  
Wrocław Popowice 15:30 15:30  
Wrocław Mikołajów 15:32 15:32  
Wrocław Główny 15:38 15:49  
Smardzów Wrocławski 15:58 15:59  
Żórawina 16:04 16:04  
Węgry 16:09 16:09  
Boreczek 16:13 16:14  
Warkocz 16:18 16:19  
Strzelin 16:23 16:24  
Biały Kościół 16:29 16:30  
Henryków 16:35 16:36  
Ziębice 16:41 16:41  
Starczów 16:48 16:49  
Kamieniec Ząbkowicki 16:53 16:54  
Suszka 16:58 16:59  
Bardo Przyłęk 17:03 17:04  
Bardo Śląskie 17:06 17:07  
Ławica 17:13 17:13  
Kłodzko Główne 17:17    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
tylko 2 kl.
klimatyzacja
Koleje Dolnośląskie

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.09.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.