DP
Pociągi/linie

Wybór

SKW99362

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Otwock   20:05 SKW99362
Świder 20:08 20:08  
Józefów 20:11 20:11  
Michalin 20:13 20:14  
Warszawa Falenica 20:16 20:16  
Warszawa Miedzeszyn 20:18 20:18  
Warszawa Radość 20:20 20:21  
Warszawa Międzylesie 20:23 20:24  
Warszawa Anin 20:25 20:26  
Warszawa Wawer 20:28 20:28  
Warszawa Gocławek 20:30 20:31  
Warszawa Olszynka Grochowska 20:33 20:34  
Warszawa Wschodnia 20:38 20:41  
Warszawa Stadion 20:43 20:43  
Warszawa Powiśle 20:45 20:46  
Warszawa Śródmieście PKP 20:48 20:50  
Warszawa Ochota 20:51 20:52  
Warszawa Zachodnia 20:55 20:56  
Warszawa Włochy 21:00 21:01  
Warszawa Ursus 21:03 21:04  
Warszawa Ursus Niedźwiadek 21:05 21:05  
Piastów 21:08 21:08  
Pruszków 21:13    
Dni kursowania:
kursuje 21. Paź do 7. Lis 2018
Dalsze informacje:
automat biletowy w pociągu
klimatyzacja
Szybka Kolej Miejska w Warszawie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.02.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.