DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM95797

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdańsk Śródmieście   19:00 SKM95797
Gdańsk Główny 19:02 19:03  
Gdańsk Stocznia 19:05 19:05  
Gdańsk Politechnika 19:07 19:07  
Gdańsk Wrzeszcz 19:09 19:10  
Gdańsk Zaspa 19:12 19:12  
Gdańsk Przymorze 19:15 19:15  
Gdańsk Oliwa SKM 19:17 19:17  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 19:19 19:19  
Sopot Wyścigi 19:21 19:21  
Sopot 19:23 19:24  
Sopot Kamienny Potok 19:26 19:26  
Gdynia Orłowo 19:29 19:29  
Gdynia Redłowo 19:31 19:32  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 19:34 19:35  
Gdynia Główna 19:37 19:38  
Gdynia Stocznia 19:39 19:40  
Gdynia Grabówek 19:43 19:43  
Gdynia Leszczynki 19:45 19:45  
Gdynia Chylonia 19:47 19:48  
Gdynia Cisowa 19:49 19:49  
Rumia Janowo 19:53 19:54  
Rumia 19:56 19:57  
Reda 20:01 20:01  
Reda Pieleszewo 20:04 20:04  
Wejherowo Śmiechowo 20:07 20:07  
Wejherowo-Nanice 20:09 20:10  
Wejherowo 20:13    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru     |    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Sty xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Lut xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx | 
Mar xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Kwi xxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx 
Maj xxxxxxxxxxxxxxxxxx |xxxxxxxxxxx
Cze xxxxxxxxxxxxxx|  xxxxxxxxxxxxx 
Lip xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Sie xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Wrz xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Paź xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxx  xxx
Lis xxxxxxxxxxxxxxxx  xxxxx |xxxxx 
Gru xxxxxxxx |    |    |    |    |
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 12.12.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.