DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM95811 L3

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdańsk Śródmieście   15:22 SKM95811 L3
Gdańsk Główny 15:24 15:25  
Gdańsk Stocznia 15:27 15:27  
Gdańsk Politechnika 15:29 15:29  
Gdańsk Wrzeszcz 15:32 15:32  
Gdańsk Zaspa 15:34 15:34  
Gdańsk Przymorze 15:37 15:37  
Gdańsk Oliwa SKM 15:39 15:39  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 15:41 15:41  
Sopot Wyścigi 15:43 15:43  
Sopot 15:46 15:46  
Sopot Kamienny Potok 15:48 15:48  
Gdynia Orłowo 15:51 15:51  
Gdynia Redłowo 15:54 15:54  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 15:57 15:57  
Gdynia Główna 15:59 15:59  
Gdynia Stocznia 16:01 16:01  
Gdynia Grabówek 16:04 16:04  
Gdynia Leszczynki 16:06 16:06  
Gdynia Chylonia 16:09 16:09  
Gdynia Cisowa 16:10 16:10  
Rumia Janowo 16:15 16:15  
Rumia 16:17 16:17  
Reda 16:22 16:22  
Reda Pieleszewo 16:25 16:25  
Wejherowo Śmiechowo 16:28 16:28  
Wejherowo-Nanice 16:30 16:30  
Wejherowo 16:32 16:33  
Gościcino Wejherowskie 16:37 16:37  
Luzino 16:42 16:42  
Strzebielino Morskie 16:47 16:47  
Bożepole Wielkie 16:51 16:51  
Godętowo 16:56 16:56  
Lębork Mosty 17:01 17:01  
Lębork 17:05    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru     |    |xxxxx  xxxxx  | xxx| 
Sty  xxxx  xxxxx  xxxxx| xxxxx  xxx
Lut xx  xxxxx| xxxxx  xxxxx |xxx | 
Mar xx  xxxxx| xxxxx  xxxxx |xxxxx 
Kwi   xxxx  xxxxx |xxxxx  xxxxx  x 
Maj  x x| xxxxx  xxxxx |xxxxx  xxx 
Cze x  xxxxx |xxxxx  xxxxx  xxxxx| 
Lip  xxxxx  xxxxx |xxxxx  xxxxx  xx
Sie xxx |xxxxx  xx|xx  xxxxx| xxxxx
Wrz   xxxxx  xxxxx| xxxxx  xxxxx | 
Paź xxxxx  xxxxx  xxxxx| xxxxx  xxx
Lis     xxxxx| xxxxx  xxxxx |xxxxx 
Gru   xxxxx  |    |    |    |    |
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
w pociągu wagon dla niepełnosprawnych(bez platformy)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.05.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.