DP
Pociągi/linie

Wybór

S 1 15.02.18 Kierunek: Dortmund Hbf

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Solingen Hbf   18:13 S 1
Solingen Vogelpark 18:15 18:15  
Hilden Süd 18:18 18:19  
Hilden 18:21 18:21  
Düsseldorf-Eller 18:25 18:26  
Düsseldorf-Eller Mitte 18:27 18:28  
Düsseldorf-Oberbilk 18:30 18:31  
Düsseldorf Volksgarten 18:32 18:33  
Düsseldorf Hbf 18:35 18:37  
Düsseldorf Wehrhahn 18:38 18:39  
Düsseldorf-Zoo 18:40 18:41  
Düsseldorf-Derendorf 18:42 18:43  
Düsseldorf-Unterrath 18:45 18:46  
Düsseldorf Flughafen 18:48 18:48  
Angermund 18:51 18:52  
Duisburg-Rahm 18:54 18:54  
Duisburg-Großenbaum 18:56 18:58  
Duisburg-Buchholz 19:00 19:01  
Duisburg-Schlenk 19:03 19:03  
Duisburg Hbf 19:07 19:07  
Mülheim(Ruhr)Styrum 19:11 19:12  
Mülheim(Ruhr)Hbf 19:14 19:15  
Essen-Frohnhausen 19:19 19:20  
Essen West 19:22 19:22  
Essen Hbf 19:25 19:26  
Essen-Steele 19:29 19:30  
Essen-Steele Ost 19:31 19:32  
Essen-Eiberg 19:34 19:34  
Wattenscheid-Höntrop 19:37 19:38  
Bochum-Ehrenfeld 19:41 19:41  
Bochum Hbf 19:43 19:44  
Bochum-Langendreer West 19:48 19:48  
Bochum-Langendreer 19:50 19:50  
Dortmund-Kley 19:53 19:53  
Dortmund-Oespel 19:55 19:56  
Dortmund Universität 19:58 19:59  
Dortmund-Dorstfeld Süd 20:00 20:01  
Dortmund-Dorstfeld 20:02 20:03  
Dortmund Hbf 20:06    
Dalsze informacje:
Uwaga! roboty torowe. Info: www.bahn.de/bauarbeiten (Solingen Hbf --> Duisburg Hbf, 24. Mar do 8. Kwi 2018)
Uwaga! roboty torowe. Info: www.bahn.de/bauarbeiten (Duisburg Hbf --> Dortmund Hbf, 9. do 24. Kwi 2018 Pn - Pt)
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw.
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.05.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.