DP
Pociągi/linie

Wybór

R 55414

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Tczew   08:44 R 55414
Lisewo 08:47 08:48  
Szymankowo 08:53 08:54  
Stogi Malborskie 08:57 08:57  
Malbork Kałdowo 09:01 09:01  
Malbork 09:04 09:06  
Gościszewo 09:15 09:16  
Sztum 09:23 09:24  
Sztumska Wieś 09:27 09:28  
Ryjewo 09:36 09:36  
Brachlewo 09:41 09:42  
Kwidzyn 09:51    
Dni kursowania:
kursuje 1. Lut do 9. Mar 2019
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.01.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.