DP
Pociągi/linie

Wybór

SWE87357

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Bad Griesbach(Schwarzwald)   06:10 SWE87357
Bad Peterstal 06:14 06:14  
Löcherberg 06:18 06:18  
Ibach 06:21 06:21  
Oppenau 06:24 06:26  
Ramsbach Birkhof 06:29 06:29  
Ramsbach Höfle 06:31 06:31  
Hubacker 06:33 06:33  
Lautenbach(Baden) 06:36 06:36  
Oberkirch-Köhlersiedlung 06:38 06:38  
Oberkirch 06:40 06:42  
Zusenhofen 06:47 06:47  
Appenweier 06:52 06:53  
Offenburg 07:00 07:02  
Offenburg Kreisschulzentrum 07:05 07:05  
Gengenbach 07:10 07:10  
Biberach(Baden) 07:16 07:16  
Steinach(Baden) 07:21 07:21  
Haslach 07:24 07:24  
Hausach 07:29 07:32  
Wolfach 07:37 07:37  
Halbmeil 07:42 07:42  
Schiltach 07:47 07:47  
Schiltach Mitte 07:49 07:49  
Schenkenzell 07:53 07:53  
Alpirsbach 07:57 08:00  
Loßburg-Rodt 08:10 08:10  
Freudenstadt Hbf 08:16    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru         xxxxx xxxxx    xx  
Sty  xxx xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx
Lut x  xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxx  
Mar x  xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxxx 
Kwi xxxxx  xxxxx  xxxx   xxxx  xx 
Maj  xx xxxxx  xxxxx  xxxxx xxxx
Cze   xxxxx  xxxx xxxx  xxxxx  
Lip xxxxx  xxxxx  xxxxx xxxxx  xxx
Sie xx  xxxxx xxxxx  xxxxx xxxxx 
Wrz  xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxxx  x 
Paź xx x xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx
Lis    xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxxx 
Gru  xxxxx  xxxxx             
(Bad Griesbach(Schwarzwald) --> Offenburg)
kursuje 9. Gru 2018 do 13. Gru 2019 Pn - Pt, Nd; oprócz 24., 31. Gru 2018 (Offenburg --> Freudenstadt Hbf)
Dalsze informacje:
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
tylko 2 kl.
pomocy przy wsiadaniu udziela kierownik pociągu w 1.wagonie tel.: +49 07821 270290

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.03.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.