DP
Pociągi/linie

Wybór

S 1 Kierunek: Kirchheim(Teck)

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Herrenberg   23:46 S 1
Nufringen 23:49 23:49  
Gärtringen 23:52 23:52  
Ehningen(b Böblingen) 23:55 23:55  
Hulb 23:58 23:58  
Böblingen 00:00 00:00  
Goldberg(Württ) 00:02 00:02  
Stuttgart-Rohr 00:07 00:08  
Stuttgart-Vaihingen 00:10 00:10  
Stuttgart-Österfeld 00:12 00:12  
Stuttgart Universität 00:14 00:14  
Stuttgart Schwabstr. 00:20 00:20  
Stuttgart Feuersee 00:21 00:22  
Stuttgart Stadtmitte 00:23 00:23  
Stuttgart Hbf (tief) 00:25 00:25  
Stuttgart-Bad Cannstatt 00:29 00:29  
Stuttgart Neckarpark 00:32 00:32  
Stuttgart-Untertürkheim 00:34 00:34  
Stuttgart-Obertürkheim 00:37 00:37  
Esslingen-Mettingen 00:39 00:39  
Esslingen(Neckar) 00:42 00:42  
Oberesslingen 00:44 00:44  
Esslingen-Zell 00:47 00:47  
Altbach 00:49 00:49  
Plochingen 00:52 00:54  
Wernau(Neckar) 00:57 00:57  
Wendlingen(Neckar) 01:01 01:01  
Kirchheim(Teck)-Ötlingen 01:05 01:05  
Kirchheim(Teck) 01:08    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru        xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx
Sty xxxxxxxxxx    xxx   xxx   xxx
Lut    xxxx   xxx   xxxx  xxx  
Mar x  xxxxx  xxxx   xxxx  xxxx 
Kwi xxxxx   xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Maj xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxx
Cze xx xxxx  x   xxxxxxxx xxxxxx 
Lip xxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx
Sie xxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxx
Wrz xxxxxxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx 
Paź xxxxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxx
Lis xxx xxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxxxx 
Gru x xxxxxxxxxxxx            
(Herrenberg --> Böblingen)
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru        xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx
Sty xxxxxxxxxx    xxx   xxx   xxx
Lut    xxxx   xxx   xxxx  xxx  
Mar x  xxxxx  xxxx   xxxx  xxxx 
Kwi xxxxx   xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Maj xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxx
Cze xx xxxx  xxxxxxxxxxxxx xxxxxx 
Lip xxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx
Sie xxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxx
Wrz xxxxxxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx 
Paź xxxxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxx
Lis xxx xxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxxxx 
Gru x xxxxxxxxxxxx            
(Böblingen --> Wendlingen(Neckar))
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru        xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx
Sty xxxxxxxxxx    xxx   xxx   xxx
Lut    xxxx   xxx   xxxx  xxx  
Mar x  xxxxx  xxxx   xxxx  xxxx 
Kwi xxxxx   xxxxxxx xxxxxxxxxxxxx 
Maj xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxx
Cze xx xxxx  xxxxxxxxxxxxx xxxxxx 
Lip xxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx
Sie xxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxx
Wrz xxxxxxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx 
Paź xxxxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxx
Lis xxx xxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxxxx 
Gru x xxxxxxxxxxxx            
(Wendlingen(Neckar) --> Kirchheim(Teck))
Dalsze informacje:
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
dowóz ostatnią łódką

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 25.04.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.