DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM59806

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Bożepole Wielkie   06:14 SKM59806
Strzebielino Morskie 06:17 06:18  
Luzino 06:21 06:22  
Gościcino Wejherowskie 06:26 06:27  
Wejherowo 06:31 06:31  
Wejherowo-Nanice 06:33 06:33  
Wejherowo Śmiechowo 06:35 06:35  
Reda Pieleszewo 06:38 06:38  
Reda 06:41 06:41  
Rumia 06:46 06:46  
Rumia Janowo 06:48 06:49  
Gdynia Cisowa 06:53 06:53  
Gdynia Chylonia 06:55 06:55  
Gdynia Leszczynki 06:57 06:57  
Gdynia Grabówek 06:59 06:59  
Gdynia Stocznia 07:02 07:02  
Gdynia Główna 07:04 07:05  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 07:06 07:07  
Gdynia Redłowo 07:09 07:10  
Gdynia Orłowo 07:12 07:12  
Sopot Kamienny Potok 07:15 07:15  
Sopot 07:18 07:19  
Sopot Wyścigi 07:20 07:21  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 07:22 07:23  
Gdańsk Oliwa SKM 07:24 07:25  
Gdańsk Przymorze 07:27 07:27  
Gdańsk Zaspa 07:29 07:30  
Gdańsk Wrzeszcz 07:31 07:33  
Gdańsk Politechnika 07:35 07:35  
Gdańsk Stocznia 07:37 07:37  
Gdańsk Główny 07:40 07:41  
Gdańsk Śródmieście 07:43    
Dni kursowania:
kursuje 1. do 5. Kwi 2019
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.02.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.