DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM59788

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Wejherowo   18:12 SKM59788
Wejherowo-Nanice 18:14 18:14  
Wejherowo Śmiechowo 18:16 18:16  
Reda Pieleszewo 18:19 18:19  
Reda 18:22 18:23  
Rumia 18:27 18:28  
Rumia Janowo 18:30 18:30  
Gdynia Cisowa 18:34 18:34  
Gdynia Chylonia 18:36 18:37  
Gdynia Leszczynki 18:38 18:39  
Gdynia Grabówek 18:40 18:41  
Gdynia Stocznia 18:43 18:44  
Gdynia Główna 18:46 18:47  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 18:48 18:49  
Gdynia Redłowo 18:51 18:51  
Gdynia Orłowo 18:53 18:54  
Sopot Kamienny Potok 18:56 18:57  
Sopot 18:59 19:00  
Sopot Wyścigi 19:01 19:02  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 19:03 19:03  
Gdańsk Oliwa SKM 19:05 19:06  
Gdańsk Przymorze 19:07 19:08  
Gdańsk Zaspa 19:10 19:10  
Gdańsk Wrzeszcz 19:12 19:13  
Gdańsk Politechnika 19:15 19:15  
Gdańsk Stocznia 19:17 19:17  
Gdańsk Główny 19:20 19:21  
Gdańsk Śródmieście 19:23    
Dni kursowania:
kursuje 15. do 17. Cze 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 13.12.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.