DP
Pociągi/linie

Wybór

SKW99312

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Świder   07:49 SKW99312
Józefów 07:52 07:52  
Michalin 07:54 07:55  
Warszawa Falenica 07:57 08:02  
Warszawa Miedzeszyn 08:04 08:04  
Warszawa Radość 08:06 08:07  
Warszawa Międzylesie 08:09 08:10  
Warszawa Anin 08:11 08:12  
Warszawa Wawer 08:14 08:14  
Warszawa Gocławek 08:16 08:17  
Warszawa Olszynka Grochowska 08:19 08:20  
Warszawa Wschodnia 08:24 08:26  
Warszawa Stadion 08:28 08:28  
Warszawa Powiśle 08:30 08:31  
Warszawa Śródmieście PKP 08:33 08:35  
Warszawa Ochota 08:36 08:37  
Warszawa Zachodnia 08:40    
Dni kursowania:
kursuje 3. do 10. Mar 2018 So, Nd
Dalsze informacje:
automat biletowy w pociągu
klimatyzacja
Szybka Kolej Miejska w Warszawie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.02.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.