DP
Pociągi/linie

Wybór

R 43410

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Oświęcim   09:23 R 43410
Gorzów Chrzanowski 09:28 09:28  
Chełmek Fabryka 09:33 09:34  
Libiąż 09:51 09:52  
Chrzanów 10:01 10:02  
Chrzanów Śródmieście 10:05 10:06  
Trzebinia 10:11 10:12 R 43411
Dulowa 10:19 10:20  
Wola Filipowska 10:26 10:27  
Krzeszowice 10:34 10:35  
Rudawa 10:42 10:42  
Zabierzów 10:47 10:47  
Kraków Business Park 10:50 10:50  
Kraków Mydlniki Wapiennik 10:52 10:53  
Kraków Mydlniki 10:54 10:55  
Kraków Łobzów 10:59 11:00  
Kraków Główny 11:05    
Dni kursowania:
kursuje 9. Gru 2018 do 14. Gru 2019; oprócz 15. Lut do 9. Mar 2019, 14., 15. Mar 2019
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu na bilkom.pl i w aplikacji Bilkom Bilety
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.02.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.