DP
Pociągi/linie

Wybór

R 10675

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Łódź Fabryczna   06:17 R 10675
Łódź Niciarniana 06:20 06:20  
Łódź Widzew 06:23 06:24  
Łódź Andrzejów 06:28 06:28  
Bedoń 06:30 06:31  
Justynów 06:34 06:34  
Gałkówek 06:36 06:37  
Żakowice PLD 06:41 06:42  
Koluszki 06:47 07:05  
Słotwiny 07:09 07:09  
Wykno 07:17 07:17  
Zaosie 07:22 07:22  
Skrzynki 07:26 07:26  
Tomaszów Mazowiecki 07:34    
Dni kursowania:
kursuje 8. Kwi do 6. Cze 2019 Pn - Pt; oprócz 22. Kwi 2019, 1. do 16. Maj 2019
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
w pociągu wagon dla niepełnosprawnych(bez platformy)
Możliwość zakupu na bilkom.pl i w aplikacji Bilkom Bilety
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
Przewozy Regionalne
autobus szynowy
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.02.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.