DP
Pociągi/linie

Wybór

RB 32468

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Leichlingen   18:16 RB 32468
Solingen Hbf 18:19 18:20  
Haan 18:22 18:23  
Gruiten 18:26 18:27  
Wuppertal-Vohwinkel 18:31 18:32  
Wuppertal Hbf 18:36 18:37  
Wuppertal-Barmen 18:40 18:41  
Wuppertal-Oberbarmen 18:45    
Dni kursowania:
kursuje 15. Gru 2018
Dalsze informacje:
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw.
gniazdko dla laptopów
klimatyzacja

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 23.04.19 (Hafas 31) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.