DP
Pociągi/linie

Wybór

R 67208 13.01.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Zgorzelec   21:14 R 67208 II/2
Zgorzelec Miasto 21:17 21:17   II/2
Jędrzychowice 21:19 21:20   II/2
Lasów 21:24 21:25   II/2
Pieńsk 21:27 21:28   II/2
Węgliniec 21:39 21:45 R 67209  
Stary Węgliniec 21:51 21:51   I/1
Jagodzin 21:59 22:00   I/1
Ruszów 22:07 22:08   II/1
Iłowa Żagańska 22:22 22:22    
Konin Żagański 22:27 22:27    
Jankowa Żagańska 22:31 22:31    
Żary Kunice 22:34 22:34    
Żary 22:40 22:46 R 67208  
Żagań 22:58      
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.01.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.