DP
Pociągi/linie

Wybór

R 50704 13.01.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Chojnice   05:11 R 50704 II/2
Krojanty 05:16 05:17   I/1
Rytel 05:21 05:22   I/1
Rytel Wieś 05:25 05:25   I/1
Gutowiec 05:30 05:31   I/2
Czersk 05:37 05:38   III/2
Łąg 05:43 05:44   I/2
Czarna Woda 05:48 05:49   I/2
Kamienna Karczma 05:52 05:53   II/2
Kaliska 05:57 05:58   I/2
Bytonia 06:01 06:02   I/1
Zblewo 06:05 06:06   I/2
Pinczyn 06:09 06:09   I/2
Piesienice 06:12 06:13   II/2
Starogard Gdański 06:20 06:21   II/2
Szpęgawsk 06:26 06:26   II/2
Swarożyn 06:30 06:31   I/2
Rokitki Tczewskie 06:36 06:37   II/2
Tczew 06:44     IV/7
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 10.12.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.