DP
Pociągi/linie

Wybór

KM 51612 R90 14.01.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Ciechanów   16:16 KM 51612 R90
Ciechanów Przemysłowy 16:19 16:19  
Gołotczyzna 16:25 16:25  
Gąsocin 16:29 16:30  
Kałęczyn 16:33 16:33  
Świercze 16:36 16:37  
Jackowo Dworskie 16:40 16:41  
Kątne 16:43 16:44  
Nasielsk 16:47 16:48  
Studzianki Nowe 16:51 16:51  
Brody Warszawskie 16:54 16:54  
Pomiechówek 16:58 16:58  
Modlin 17:01 17:02  
Nowy Dwór Mazowiecki 17:05 17:06  
Janówek 17:08 17:09  
Chotomów 17:14 17:14  
Legionowo Przystanek 17:16 17:17  
Legionowo 17:19 17:21  
Warszawa Choszczówka 17:25 17:25  
Warszawa Płudy 17:28 17:28  
Warszawa Żerań 17:31 17:31  
Warszawa Toruńska 17:34 17:34  
Warszawa Praga 17:36 17:37  
Warszawa ZOO 17:40 17:41  
Warszawa Gdańska 17:43    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Koleje Mazowieckie

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 18.01.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.