DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM95803 L3

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdańsk Śródmieście   10:00 SKM95803 L3
Gdańsk Główny 10:02 10:03  
Gdańsk Stocznia 10:05 10:05  
Gdańsk Politechnika 10:07 10:07  
Gdańsk Wrzeszcz 10:10 10:10  
Gdańsk Zaspa 10:12 10:12  
Gdańsk Przymorze 10:15 10:15  
Gdańsk Oliwa SKM 10:17 10:17  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 10:19 10:19  
Sopot Wyścigi 10:21 10:21  
Sopot 10:24 10:24  
Sopot Kamienny Potok 10:26 10:26  
Gdynia Orłowo 10:29 10:29  
Gdynia Redłowo 10:32 10:32  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 10:35 10:35  
Gdynia Główna 10:37 10:38  
Gdynia Stocznia 10:40 10:40  
Gdynia Grabówek 10:43 10:43  
Gdynia Leszczynki 10:45 10:45  
Gdynia Chylonia 10:48 10:48  
Gdynia Cisowa 10:49 10:49  
Rumia Janowo 10:54 10:54  
Rumia 10:59 10:59  
Reda 11:03 11:03  
Reda Pieleszewo 11:06 11:06  
Wejherowo Śmiechowo 11:09 11:09  
Wejherowo-Nanice 11:11 11:11  
Wejherowo 11:13 11:14  
Gościcino Wejherowskie 11:18 11:18  
Luzino 11:23 11:23  
Strzebielino Morskie 11:28 11:28  
Bożepole Wielkie 11:32 11:32  
Godętowo 11:42 11:42  
Lębork Mosty 11:47 11:47  
Lębork 11:51    
Dni kursowania:
kursuje 11. do 22. Cze 2018 Pn - Pt
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
w pociągu wagon dla niepełnosprawnych(bez platformy)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.05.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.