DP
Pociągi/linie

Wybór

BUS11832

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Terespol   18:44 BUS11832
Kobylany 18:54 18:54  
Małaszewicze 18:58 18:58  
Dobrynka 19:17 19:18  
Chotyłów 19:28 19:38 R 11832
Perkowice 19:42 19:42  
Ogrodniki 19:45 19:45  
Biała Podlaska 19:53 19:53  
Porosiuki 19:58 19:59  
Sokule 20:04 20:04  
Szachy 20:07 20:07  
Sitno 20:10 20:10  
Międzyrzec Podlaski 20:14 20:15  
Misie 20:19 20:20  
Brzozowica 20:24 20:24  
Szaniawy 20:28 20:28  
Matysy 20:31 20:32  
Łuków Zapowiednik 20:36 20:36  
Łuków 20:39    
Dni kursowania:
kursuje 10. Mar do 8. Cze 2019
Dalsze informacje:
Przewozy Regionalne
Możliwość zakupu na bilkom.pl i w aplikacji Bilkom Bilety
połączenie autobusowe (Terespol --> Chotyłów)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona (Chotyłów --> Łuków)
przystanek autobusowy poza stacją (Terespol --> Terespol)
przystanek autobusowy poza stacją (Kobylany --> Kobylany)
przystanek autobusowy poza stacją (Małaszewicze --> Małaszewicze)
przystanek autobusowy poza stacją (Dobrynka --> Dobrynka)
tylko 2 kl.
Przewóz rowerów niemożliwy (Terespol --> Chotyłów)
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich (Chotyłów --> Łuków)
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT) (Chotyłów --> Łuków)
gniazdko dla laptopów (Chotyłów --> Łuków)
klimatyzacja (Chotyłów --> Łuków)
Wifi (Chotyłów --> Łuków)
dostęp dla wózków inwalidzkich (Chotyłów --> Łuków)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.03.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.