DP
Pociągi/linie

Wybór

KM 19666 R61 13.07.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Ostrołęka   19:58 KM 19666 R61
Gierwaty 20:05 20:05  
Goworowo 20:13 20:13  
Pasieki 20:20 20:21  
Prabuty Góry 20:26 20:26  
Przetycz 20:30 20:31  
Zygmuntowo Mazowieckie 20:37 20:37  
Dalekie 20:44 20:44  
Leszczydół 20:49 20:50  
Wyszków 20:56 20:56  
Rybienko 20:59 21:00  
Lucynów 21:03 21:04  
Mostówka 21:08 21:08  
Grzegorzewo 21:12 21:12  
Jarzębia Łąka 21:15 21:16  
Tłuszcz 21:19    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Koleje Mazowieckie
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 16.07.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.