DP
Pociągi/linie

Wybór

R 80383

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Stargard   04:40 R 80383
Grzędzice Stargardzkie 04:44 04:44  
Miedwiecko 04:47 04:48  
Reptowo 04:51 04:52  
Szczecin Zdunowo 04:56 04:56  
Szczecin Dąbie 05:01 05:01  
Szczecin Zdroje 05:04 05:04  
Szczecin Port Centralny 05:11 05:11  
Szczecin Główny 05:15    
Dni kursowania:
kursuje 15. Gru 2018 do 14. Gru 2019 So; oprócz 12. Sty do 9. Mar 2019
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
Wifi

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.01.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.