DP
Pociągi/linie

Wybór

R 80251

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Słupsk   14:40 R 80251
Reblino 14:45 14:46  
Sycewice 14:49 14:50  
Wrześnica 14:54 14:54  
Sławno 15:00 15:08  
Karwice 15:14 15:14  
Wiekowo 15:21 15:21  
Skibno 15:26 15:27  
Koszalin 15:35 15:51  
Dunowo 15:57 15:57  
Nosówko 16:00 16:07  
Kościernica 16:10 16:11  
Białogard 16:15 16:17  
Czarnowęsy Pomorskie 16:23 16:23  
Rąbino 16:29 16:29  
Nielep 16:34 16:35  
Świdwin 16:41 16:42  
Klępnica 16:48 16:49  
Worowo 16:52 16:52  
Łobez 16:57 16:58  
Lesięcin 17:03 17:04  
Runowo Pomorskie 17:07 17:08  
Cieszyno Łobeskie 17:12 17:13  
Chociwel 17:20 17:20  
Lisowo 17:24 17:24  
Trąbki 17:28 17:29  
Gogolewo 17:32 17:33  
Ulikowo 17:36 17:37  
Stargard 17:42 17:44  
Grzędzice Stargardzkie 17:48 17:48  
Miedwiecko 17:51 17:52  
Reptowo 17:55 17:56  
Szczecin Zdunowo 18:00 18:01  
Szczecin Dąbie 18:07 18:08  
Szczecin Zdroje 18:10 18:11  
Szczecin Port Centralny 18:18 18:18  
Szczecin Główny 18:22    
Dni kursowania:
kursuje 11. Sty do 9. Mar 2019 Pn - So
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
Wifi

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.01.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.