DP
Pociągi/linie

Wybór

R 80363

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Choszczno   05:08 R 80363
Ziemomyśl 05:13 05:13  
Dolice 05:18 05:18  
Morzyca 05:22 05:22  
Kolin 05:25 05:26  
Strzebielewo Pyrzyckie 05:28 05:28  
Witkowo Pyrzyckie 05:31 05:32  
Stargard 05:37 05:38  
Grzędzice Stargardzkie 05:42 05:42  
Miedwiecko 05:45 05:46  
Reptowo 05:49 05:50  
Szczecin Zdunowo 05:54 05:55  
Szczecin Dąbie 05:59 06:00  
Szczecin Zdroje 06:02 06:03  
Szczecin Port Centralny 06:10 06:10  
Szczecin Główny 06:14    
Dni kursowania:
kursuje 22. Paź do 7. Gru 2018 Pn - Pt; oprócz 1. Lis 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.01.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.