DP
Pociągi/linie

Wybór

R 90112 MOTŁAWA

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Olsztyn Główny   19:44 R 90112 MOTŁAWA
Olsztyn Zachodni 19:46 19:47  
Unieszewo 19:55 19:55  
Biesal 20:00 20:01  
Stare Jabłonki 20:08 20:09  
Ostróda 20:17 20:18  
Samborowo 20:24 20:25  
Iława Główna 20:37 20:49 R 90113 MOTŁAWA
Iława Miasto 20:52 20:53  
Susz 21:05 21:06  
Prabuty 21:13 21:23  
Malbork 21:44 21:46  
Szymankowo 21:51 21:52  
Tczew 21:59 22:01  
Pszczółki 22:08 22:08  
Pruszcz Gdański 22:15 22:16  
Gdańsk Główny 22:24 22:25  
Gdańsk Wrzeszcz 22:29 22:30  
Gdańsk Oliwa 22:33 22:34  
Sopot 22:38 22:39  
Gdynia Główna 22:47    
Dni kursowania:
kursuje 10. Cze do 31. Paź 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 18.11.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.