DP
Pociągi/linie

Wybór

R 58403

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Bydgoszcz Główna   05:45 R 58403
Bydgoszcz Zachód 05:49 05:50  
Bydgoszcz Osowa Góra 05:53 05:54  
Pawłówek 05:57 05:57  
Zielonczyn 06:00 06:01  
Ślesin 06:06 06:06  
Nakło nad Notecią 06:14 06:15  
Anieliny 06:21 06:21  
Samostrzel 06:24 06:25  
Jadwiżyn 06:28 06:29  
Wyrzysk Osiek 06:34 06:34  
Krostkowo 06:39 06:39  
Białośliwie 06:44 06:44  
Miasteczko Krajeńskie 06:49 06:50  
Kaczory 06:57 06:57  
Piła Główna 07:06    
Dni kursowania:
kursuje 22. Paź do 8. Gru 2018 Pn - So; oprócz 20. do 24. Lis 2018, 27. Lis do 1. Gru 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
Wifi

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.10.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.