DP
Pociągi/linie

Wybór

R 77370

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Wronki   15:15 R 77370
Pęckowo 15:21 15:22  
Szamotuły 15:28 15:28  
Baborówko 15:32 15:33  
Pamiątkowo 15:37 15:37  
Rokietnica 15:42 15:42  
Kiekrz 15:47 15:47  
Poznań Wola 15:52 15:52  
Poznań Główny 15:59    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Mar     |    | xxxxx  xxxxx |xxxxx 
Kwi   xxxx  xxxxx |xxxxx  xxxxx  | 
Maj     | xxxxx   | xx |xxxxx  xxx 
Cze    xxxxx |    |    |    |    |
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
klimatyzacja
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 13.12.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.