DP
Pociągi/linie

Wybór

R 80691

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Szczecin Główny   17:07 R 80691
Szczecin Gumieńce 17:12 17:13 R 5805
Tantow 17:27 17:27 RE 5805
Petershagen(Uckerm) 17:32 17:33  
Casekow 17:36 17:37  
Schönow(Angerm) 17:40 17:41  
Passow(Uckermark) 17:47 17:48  
Angermünde 18:05 18:08  
Eberswalde Hbf 18:23 18:25  
Bernau(b Berlin) 18:39 18:41  
Berlin-Lichtenberg 19:00    
Dni kursowania:
kursuje 15. Gru 2017 do 12. Sty 2018 Pt
Dalsze informacje:
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl (Szczecin Główny --> Tantow)
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw. (Tantow --> Berlin-Lichtenberg)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona (Szczecin Główny --> Tantow)
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst. (Tantow --> Berlin-Lichtenberg)
dostęp dla wózków inwalidzkich (Szczecin Główny --> Tantow)
1. i 2. kl. (Szczecin Główny --> Tantow)
klimatyzacja (Szczecin Główny --> Tantow)
Przewozy Regionalne (Szczecin Główny --> Tantow)
autobus szynowy (Szczecin Główny --> Tantow)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.02.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.