DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM95805 L3

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdańsk Śródmieście   12:00 SKM95805 L3
Gdańsk Główny 12:02 12:03  
Gdańsk Stocznia 12:05 12:05  
Gdańsk Politechnika 12:07 12:07  
Gdańsk Wrzeszcz 12:09 12:10  
Gdańsk Zaspa 12:12 12:12  
Gdańsk Przymorze 12:15 12:15  
Gdańsk Oliwa SKM 12:17 12:17  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 12:19 12:19  
Sopot Wyścigi 12:21 12:21  
Sopot 12:23 12:24  
Sopot Kamienny Potok 12:26 12:26  
Gdynia Orłowo 12:29 12:29  
Gdynia Redłowo 12:31 12:32  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 12:34 12:35  
Gdynia Główna 12:37 12:38  
Gdynia Stocznia 12:39 12:40  
Gdynia Grabówek 12:43 12:43  
Gdynia Leszczynki 12:45 12:45  
Gdynia Chylonia 12:47 12:48  
Gdynia Cisowa 12:49 12:49  
Rumia Janowo 12:53 12:54  
Rumia 12:56 12:58  
Reda 13:03 13:03  
Reda Pieleszewo 13:06 13:06  
Wejherowo Śmiechowo 13:09 13:09  
Wejherowo-Nanice 13:11 13:12  
Wejherowo 13:14 13:14  
Gościcino Wejherowskie 13:18 13:19  
Luzino 13:24 13:24  
Strzebielino Morskie 13:28 13:29  
Bożepole Wielkie 13:32 13:33  
Godętowo 13:38 13:38  
Lębork Mosty 13:43 13:43  
Lębork 13:47    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru     |    |xxxxx  xxxxx  | xxx| 
Sty  xxxx  xxxxx  xxxxx| xxxxx  xxx
Lut xx  xxxxx| xxxxx  xxxxx |xxx | 
Mar xx  xxxxx| xxxxx  xxxxx |xxxxx 
Kwi   xxxx  xxxxx |xxxxx  xxxxx  x 
Maj  x x| xxxxx  xxxxx |xxxxx  xxx 
Cze x  xxxxx |xxxxx  xxxxx  xxxxx| 
Lip  xxxxx  xxxxx |xxxxx  xxxxx  xx
Sie xxx |xxxxx  xx|xx  xxxxx| xxxxx
Wrz   xxxxx  xxxxx| xxxxx  xxxxx | 
Paź xxxxx  xxxxx  xxxxx|    |    |
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.10.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.