DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM95763

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdańsk Śródmieście   14:50 SKM95763
Gdańsk Główny 14:52 14:53  
Gdańsk Stocznia 14:55 14:55  
Gdańsk Politechnika 14:57 14:57  
Gdańsk Wrzeszcz 14:59 15:00  
Gdańsk Zaspa 15:02 15:02  
Gdańsk Przymorze 15:05 15:05  
Gdańsk Oliwa SKM 15:07 15:07  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 15:09 15:09  
Sopot Wyścigi 15:11 15:11  
Sopot 15:13 15:14  
Sopot Kamienny Potok 15:16 15:16  
Gdynia Orłowo 15:19 15:19  
Gdynia Redłowo 15:21 15:22  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 15:24 15:25  
Gdynia Główna 15:27 15:27  
Gdynia Stocznia 15:29 15:29  
Gdynia Grabówek 15:32 15:32  
Gdynia Leszczynki 15:34 15:34  
Gdynia Chylonia 15:36 15:37  
Gdynia Cisowa 15:38 15:38  
Rumia Janowo 15:42 15:43  
Rumia 15:45 15:48  
Reda 15:52 15:53  
Reda Pieleszewo 15:55 15:55  
Wejherowo Śmiechowo 15:58 15:58  
Wejherowo-Nanice 16:00 16:01  
Wejherowo 16:03    
Dni kursowania:
kursuje 25. Cze do 31. Sie 2018 Pn - Pt; oprócz 15. Sie 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 12.12.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.