DP
Pociągi/linie

Wybór

SKW99358

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Otwock   19:03 SKW99358
Świder 19:06 19:06  
Józefów 19:08 19:09  
Michalin 19:11 19:11  
Warszawa Falenica 19:13 19:14  
Warszawa Miedzeszyn 19:16 19:16  
Warszawa Radość 19:18 19:19  
Warszawa Międzylesie 19:21 19:22  
Warszawa Anin 19:23 19:24  
Warszawa Wawer 19:25 19:26  
Warszawa Gocławek 19:28 19:28  
Warszawa Olszynka Grochowska 19:31 19:31  
Warszawa Wschodnia 19:35    
Dni kursowania:
kursuje 2. Maj 2018
Dalsze informacje:
automat biletowy w pociągu
klimatyzacja
Szybka Kolej Miejska w Warszawie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.02.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.