DP
Pociągi/linie

Wybór

S 2 Kierunek: Schorndorf

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Filderstadt   05:34 S 2
Stuttgart Flughafen/Messe 05:37 05:38  
Echterdingen 05:40 05:40  
Leinfelden 05:42 05:43  
Oberaichen 05:45 05:45  
Stuttgart-Rohr 05:47 05:48  
Stuttgart-Vaihingen 05:50 05:50  
Stuttgart-Österfeld 05:52 05:52  
Stuttgart Universität 05:54 05:54  
Stuttgart Schwabstr. 06:00 06:00  
Stuttgart Feuersee 06:01 06:02  
Stuttgart Stadtmitte 06:03 06:03  
Stuttgart Hbf (tief) 06:05 06:05  
Stuttgart-Bad Cannstatt 06:09 06:09  
Stuttgart Nürnberger Str. 06:12 06:12  
Stuttgart-Sommerrain 06:14 06:14  
Fellbach 06:16 06:17  
Waiblingen 06:19 06:20  
Rommelshausen 06:22 06:22  
Stetten-Beinstein 06:24 06:24  
Endersbach 06:26 06:26  
Beutelsbach 06:28 06:28  
Grunbach 06:30 06:30  
Geradstetten 06:32 06:32  
Winterbach(b Schorndorf) 06:35 06:35  
Weiler(Rems) 06:37 06:37  
Schorndorf 06:40    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru         xxxxxx xxxxxx x xxxx
Sty  xxxx xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx
Lut x  xxxxx xxxxx  xxxxxx xxxx  
Mar xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxx 
Kwi xxxxx  xxxxxx xxxx x         
Maj    xxxxxxx xxxxxx xxxxxx xxxx
Cze x xxxxxx xxxxx xxxxx xxxxxx 
Lip xxxxxx xxxxxx xxxxxx xxxxxx xxx
Sie xxx xxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxxxx
Wrz  xxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxx x 
Paź xx xx xxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxx
Lis  x xxxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxx 
Gru  xxxxxx xxxxxx            
(Filderstadt --> Stuttgart-Vaihingen)
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru         xxxxxx xxxxxx x xxxx
Sty  xxxx xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx
Lut x  xxxxx xxxxx  xxxxxx xxxx  
Mar xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxx 
Kwi xxxxx  xxxxxx xxxx x  xxxx  xx 
Maj  xxxxxxxxx xxxxxx xxxxxx xxxx
Cze x xxxxxx xxxxx xxxxx xxxxxx 
Lip xxxxxx xxxxxx xxxxxx xxxxxx xxx
Sie xxx xxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxxxx
Wrz  xxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxx x 
Paź xx xx xxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxx
Lis  x xxxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxx 
Gru  xxxxxx xxxxxx            
(Stuttgart-Vaihingen --> Waiblingen)
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru         xxxxxx xxxxxx x xxxx
Sty  xxxx xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx
Lut x  xxxxx xxxxx  xxxxxx xxxx  
Mar xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxx 
Kwi xxxxx  xxxxx               
Maj     xxxxxx xxxxxx xxxxxx xxxx
Cze x xxxxxx xxxxx xxxxx xxxxxx 
Lip xxxxxx xxxxxx xxxxxx xxxxxx xxx
Sie xxx xxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxxxx
Wrz  xxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxx x 
Paź xx xx xxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxx
Lis  x xxxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxx 
Gru  xxxxxx xxxxxx            
(Waiblingen --> Schorndorf)
Dalsze informacje:
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
dowóz ostatnią łódką

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 23.04.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.