DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM95307

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdańsk Śródmieście   14:10 SKM95307
Gdańsk Główny 14:12 14:13  
Gdańsk Stocznia 14:15 14:15  
Gdańsk Politechnika 14:17 14:17  
Gdańsk Wrzeszcz 14:19 14:20  
Gdańsk Zaspa 14:22 14:22  
Gdańsk Przymorze 14:25 14:25  
Gdańsk Oliwa SKM 14:27 14:27  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 14:29 14:29  
Sopot Wyścigi 14:31 14:31  
Sopot 14:33 14:34  
Sopot Kamienny Potok 14:36 14:36  
Gdynia Orłowo 14:39 14:39  
Gdynia Redłowo 14:41 14:42  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 14:44 14:45  
Gdynia Główna 14:47 14:48  
Gdynia Stocznia 14:49 14:50  
Gdynia Grabówek 14:53 14:53  
Gdynia Leszczynki 14:55 14:55  
Gdynia Chylonia 14:57 14:58  
Gdynia Cisowa 14:59    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Mar     |    |    |x   |  x |    x 
Kwi     |    |    |    x    |    | 
Maj  x  |    |    |    |    x    | 
Cze x   |    |    x    |xx  |   x| 
Lip     |x   |  x |    x    | x  | 
Sie   x |    x    |xx  |   x|    |x
Wrz     | x  |   x|    |x   |  x | 
Paź     x    | x  |   x|    |x   | 
Lis xx  |   x|    |x   |  x |    x 
Gru     | x  |   x|    |    |    |
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.02.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.