DP
Pociągi/linie

Wybór

S 6 Kierunek: Weil der Stadt

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Stuttgart-Zuffenhausen   12:50 S 6
Neuwirtshaus(Porscheplatz) 12:51 12:51  
Korntal 12:54 12:54  
Weilimdorf 12:56 12:56  
Ditzingen 12:59 12:59  
Höfingen 13:02 13:02  
Leonberg 13:06 13:06  
Rutesheim 13:09 13:09  
Renningen 13:12 13:15  
Malmsheim 13:17 13:17  
Weil der Stadt 13:20    
Dni kursowania:
kursuje 3. Mar 2019
Dalsze informacje:
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
dowóz ostatnią łódką

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 23.04.19 (Hafas 31) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.