DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM95813 L3

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdańsk Śródmieście   18:06 SKM95813 L3
Gdańsk Główny 18:08 18:09  
Gdańsk Stocznia 18:11 18:11  
Gdańsk Politechnika 18:13 18:13  
Gdańsk Wrzeszcz 18:15 18:16  
Gdańsk Zaspa 18:18 18:18  
Gdańsk Przymorze 18:21 18:21  
Gdańsk Oliwa SKM 18:23 18:23  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 18:25 18:25  
Sopot Wyścigi 18:27 18:27  
Sopot 18:29 18:30  
Sopot Kamienny Potok 18:32 18:32  
Gdynia Orłowo 18:35 18:35  
Gdynia Redłowo 18:37 18:38  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 18:40 18:41  
Gdynia Główna 18:43 18:44  
Gdynia Stocznia 18:45 18:46  
Gdynia Grabówek 18:49 18:49  
Gdynia Leszczynki 18:51 18:51  
Gdynia Chylonia 18:53 18:55  
Gdynia Cisowa 18:56 18:56  
Rumia Janowo 19:00 19:01  
Rumia 19:04 19:05  
Reda 19:09 19:10  
Reda Pieleszewo 19:12 19:13  
Wejherowo Śmiechowo 19:15 19:16  
Wejherowo-Nanice 19:18 19:18  
Wejherowo 19:21 19:22  
Gościcino Wejherowskie 19:26 19:26  
Luzino 19:31 19:32  
Strzebielino Morskie 19:36 19:36  
Bożepole Wielkie 19:40 19:40  
Godętowo 19:45 19:46  
Lębork Mosty 19:50 19:51  
Lębork 19:55    
Dni kursowania:
kursuje 26. Maj 2019
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.02.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.