DP
Pociągi/linie

Wybór

RE 5360 Stadttore-Linie 14.01.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Szczecin Główny   15:00 RE 5360 Stadttore-Linie
Szczecin Gumieńce 15:05 15:06  
Grambow(Gr)      
Grambow 15:16 15:17  
Löcknitz 15:25 15:25  
Zerrenthin 15:32 15:32  
Pasewalk Ost 15:37 15:37  
Pasewalk 15:39 15:52  
Blumenhagen 15:59 16:00  
Strasburg(Uckerm) 16:07 16:07  
Oertzenhof 16:15 16:16  
Neetzka 16:20 16:20  
Sponholz 16:28 16:29  
Neubrandenburg 16:35 16:44  
Mölln(Meckl) 16:54 16:54  
Reuterstadt Stavenhagen 17:12 17:12  
Malchin 17:20 17:20  
Teterow 17:30 17:30  
Neu Wokern 17:35 17:35  
Lalendorf 17:41 17:41  
Priemerburg 17:49 17:50  
Güstrow 17:53 18:08  
Bützow 18:18    
Dalsze informacje:
przystanek na żądanie (Zerrenthin --> Zerrenthin)
przystanek na żądanie (Pasewalk Ost --> Pasewalk Ost)
przystanek na żądanie (Neetzka --> Neetzka)
przystanek na żądanie (Mölln(Meckl) --> Mölln(Meckl))
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw. (Szczecin Główny --> )
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst. (Szczecin Główny --> )

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 24.06.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.