DP
Pociągi/linie

Wybór

R 77411

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Zielona Góra   12:07 R 77411
Buchałów 12:17 12:18  
Letnica 12:23 12:24  
Koźla Kożuchowska 12:26 12:27  
Bogaczów 12:32 12:32  
Nowogród Bobrzański 12:36 12:36  
Nowogród Osiedle 12:39 12:40  
Bieniów 12:50 12:57  
Lubanice 13:02 13:02  
Żary 13:11 13:12 R 77410
Żagań 13:24    
Dni kursowania:
kursuje 12. Mar do 8. Cze 2018 Pn - Pt; oprócz 2. Kwi 2018, 1., 3., 31. Maj 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
Przewóz rowerów niemożliwy
Przewozy Regionalne
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 12.12.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.