DP
Pociągi/linie

Wybór

R 58408

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Toruń Wschodni   13:29 R 58408
Toruń Miasto 13:32 13:33  
Toruń Główny 13:36 13:38 R 58409
Toruń Kluczyki 13:41 13:42  
Cierpice Kąkol 13:48 13:49  
Przyłubie 13:56 13:56  
Solec Kujawski 14:02 14:02  
Bydgoszcz Łęgnowo 14:09 14:10  
Bydgoszcz Wschód 14:13 14:14  
Bydgoszcz Bielawy 14:16 14:17  
Bydgoszcz Leśna 14:19 14:20  
Bydgoszcz Główna 14:25 14:27  
Bydgoszcz Zachód 14:31 14:32  
Bydgoszcz Osowa Góra 14:35 14:36  
Pawłówek 14:40 14:41  
Zielonczyn 14:44 14:44  
Ślesin 14:50 14:50  
Nakło nad Notecią 14:58 14:59  
Anieliny 15:05 15:06  
Samostrzel 15:09 15:10  
Jadwiżyn 15:13 15:14  
Wyrzysk Osiek 15:18 15:19  
Krostkowo 15:23 15:24  
Białośliwie 15:29 15:30  
Miasteczko Krajeńskie 15:35 15:36  
Kaczory 15:43 15:43  
Piła Główna 15:52    
Dni kursowania:
kursuje 14. do 19. Paź 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.10.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.