DP
Pociągi/linie

Wybór

R 70721 13.01.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Zielona Góra   18:46 R 70721  
Przylep 18:51 18:52    
Czerwieńsk 18:57 18:57    
Nietkowice 19:02 19:02    
Będów 19:05 19:06    
Radnica 19:09 19:09    
Bytnica 19:16 19:16    
Budachów 19:20 19:21    
Pliszka 19:26 19:26    
Gądków Wielki 19:31 19:31    
Jerzmanice Lubuskie 19:38 19:39   I/1
Rzepin 19:45     V/32
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.01.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.