DP
Pociągi/linie

Wybór

R 55221 13.01.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Mogilno   06:02 R 55221  
Kołodziejewo 06:08 06:09   I/1
Janikowo 06:14 06:14   I/1
Inowrocław 06:23 06:24    
Jaksice 06:29 06:29   I/1
Złotniki Kujawskie 06:34 06:35   II/1
Nowa Wieś Wielka 06:41 06:41    
Chmielniki Bydgoskie 06:45 06:46   I/1
Brzoza Bydgoska 06:49 06:49   I/1
Trzciniec 06:55 06:56    
Bydgoszcz Błonie 06:59 07:00   I/1
Bydgoszcz Główna 07:06      
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 10.12.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.