DP
Pociągi/linie

Wybór

S 5 13.01.18 Kierunek: Hameln

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Hannover Flughafen   08:06 S 5
Langenhagen Pferdemarkt 08:09 08:10  
Langenhagen Mitte 08:12 08:12  
Hannover-Vinnhorst 08:14 08:14  
Hannover-Ledeburg 08:16 08:17  
Hannover-Nordstadt 08:20 08:20  
Hannover Hbf 08:23 08:25  
Hannover Bismarckstr. 08:28 08:28  
Hannover-Linden/Fischerhof 08:32 08:33  
Weetzen 08:39 08:41  
Holtensen/Linderte 08:43 08:44  
Bennigsen 08:47 08:48  
Völksen/Eldagsen 08:52 08:53  
Springe 08:56 08:57  
Bad Münder(Deister) 09:02 09:03  
Hameln 09:10    
Dalsze informacje:

udogodnienia dla niepełnosprawnych
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw.
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 23.06.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.