DP
Pociągi/linie

Wybór

S 1 15.02.18 Kierunek: Düsseldorf Hbf

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Dortmund Hbf   18:13 S 1
Dortmund-Dorstfeld 18:15 18:16  
Dortmund-Dorstfeld Süd 18:17 18:18  
Dortmund Universität 18:19 18:20  
Dortmund-Oespel 18:22 18:23  
Dortmund-Kley 18:24 18:25  
Bochum-Langendreer 18:27 18:28  
Bochum-Langendreer West 18:30 18:30  
Bochum Hbf 18:35 18:36  
Bochum-Ehrenfeld 18:37 18:38  
Wattenscheid-Höntrop 18:41 18:41  
Essen-Eiberg 18:44 18:45  
Essen-Steele Ost 18:47 18:47  
Essen-Steele 18:49 18:49  
Essen Hbf 18:53 18:55  
Essen West 18:57 18:58  
Essen-Frohnhausen 19:00 19:00  
Mülheim(Ruhr)Hbf 19:05 19:05  
Mülheim(Ruhr)Styrum 19:08 19:08  
Duisburg Hbf 19:13 19:15  
Duisburg-Schlenk 19:17 19:18  
Duisburg-Buchholz 19:20 19:20  
Duisburg-Großenbaum 19:22 19:23  
Duisburg-Rahm 19:25 19:25  
Angermund 19:27 19:28  
Düsseldorf Flughafen 19:31 19:32  
Düsseldorf-Unterrath 19:34 19:34  
Düsseldorf-Derendorf 19:37 19:37  
Düsseldorf-Zoo 19:39 19:39  
Düsseldorf Wehrhahn 19:41 19:41  
Düsseldorf Hbf 19:43    
Dalsze informacje:
Uwaga! roboty torowe. Info: www.bahn.de/bauarbeiten (Dortmund Hbf --> Duisburg Hbf, 9. do 24. Kwi 2018 Pn - Pt)
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw.
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.05.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.