DP
Pociągi/linie

Wybór

IC 3520 ŻEROMSKI 13.07.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Kraków Główny   07:12 IC 3520 ŻEROMSKI
Miechów 07:47 07:52  
Sędziszów 08:11 08:12  
Jędrzejów 08:25 08:25  
Kielce 08:56 08:58  
Suchedniów 09:24 09:25  
Skarżysko-Kamienna 09:32 09:33  
Rożki      
Radom 09:56 09:57  
Piaseczno 11:15 11:16  
Warszawa Służewiec 11:27 11:28  
Warszawa Zachodnia 11:37 11:38  
Warszawa Centralna 11:42 11:45  
Warszawa Wschodnia 11:51 11:52  
Legionowo 12:06 12:07  
Nowy Dwór Mazowiecki 12:15 12:15  
Modlin 12:19 12:19  
Nasielsk 12:29 12:29  
Ciechanów 12:47 12:47  
Mława 13:02 13:03  
Działdowo 13:12 13:13  
Iława Główna 13:44 13:57  
Ostróda 14:17 14:18  
Olsztyn Zachodni 14:55 14:56  
Olsztyn Główny 15:00    
Dalsze informacje:
wagon dla osób niepełnosprawnych z platformą
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
wagon gastronomiczny
przewóz przesyłek konduktorskich
klimatyzacja
PKP Intercity
pociąg z jednostek elektrycznych
rezerwacja obowiązkowa
miejsca dla osób z dziećmi do lat 6
wagon z oznaczeniami w alfabecie Braille`a
Wifi

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.11.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.