DP
Pociągi/linie

Wybór

KM 59863 R91 13.07.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Nasielsk   17:42 KM 59863 R91
Cieksyn 17:51 17:51  
Wkra 17:58 17:59  
Dalanówek 18:07 18:07  
Płońsk 18:17 18:17  
Arcelin 18:24 18:24  
Baboszewo 18:30 18:30  
Kaczorowo 18:39 18:39  
Raciąż 18:49    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Koleje Mazowieckie
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 16.07.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.