DP
Pociągi/linie

Wybór

R 22332 14.01.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Chełm   04:43 R 22332 II/2
Chełm Miasto 04:46 04:46   I/2
Zawadówka 04:52 04:53   I/2
Rejowiec 05:00 05:00   II/2
Zalesie Krasieńskie 05:05 05:05   II/2
Kanie 05:09 05:10   I/2
Wólka Kańska 05:12 05:13   II/2
Trawniki 05:17 05:17   II/2
Biskupice Lubelskie 05:21 05:22   II/2
Jaszczów 05:26 05:27    
Dominów 05:31 05:31    
Podzamcze 05:35 05:35    
Minkowice 05:38 05:38    
Świdnik Wschodni 05:42 05:42    
Świdnik Miasto 05:44 05:45    
Lublin Północny 05:51 05:52    
Lublin 05:55      
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 19.12.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.