DP
Pociągi/linie

Wybór

R 34700 14.01.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Maków Podhalański   09:07 R 34700 I/4
Sucha Beskidzka 09:16 09:20 R 34701 II/1
Stryszawa 09:29 09:29   I/1
Lachowice 09:34 09:34   I/1
Lachowice Centrum 09:40 09:40   I/1
Kurów Suski 09:48 09:48   I/1
Hucisko 09:55 09:56   I/1
Pewel Wielka 10:03 10:03   I/1
Pewel Wielka Centrum 10:09 10:09   I/1
Jeleśnia 10:16 10:16   I/1
Pewel Mała 10:24 10:25   I/1
Żywiec Sporysz 10:34 10:34   I/1
Żywiec 10:43     III/1
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 18.01.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.