DP
Pociągi/linie

Wybór

KD 69318 14.01.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Kudowa-Zdrój   14:23 KD 69318
Lewin Kłodzki 14:28 14:29  
Kulin Kłodzki 14:40 14:40  
Duszniki-Zdrój 14:48 14:48  
Szczytna 14:58 14:58  
Polanica-Zdrój 15:10 15:25  
Stary Wielisław 15:32 15:33  
Kłodzko Zagórze 15:37 15:37  
Kłodzko Książek 15:42 15:42  
Kłodzko Miasto 15:46 15:47  
Kłodzko Główne 15:51 15:53  
Bardo Śląskie 16:09 16:09  
Kamieniec Ząbkowicki 16:22 16:23  
Ziębice 16:36 16:41  
Strzelin 17:01 17:02  
Boreczek 17:11 17:11  
Żórawina 17:19 17:20  
Wrocław Główny 17:34    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
m. dla niepełnosprawnych i o ogr. sprawności ruchowej
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
klimatyzacja
Koleje Dolnośląskie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.01.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.