DP
Pociągi/linie

Wybór

S 2 17.02.17 Kierunek: Mödling

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Wien Floridsdorf   20:51 S 2
Wien Handelskai (Bahnsteige 1-2) 20:53 20:54  
Wien Traisengasse 20:56 20:56  
Wien Praterstern 20:59 21:00  
Wien Mitte 21:03 21:04  
Wien Rennweg 21:05 21:06  
Wien Quartier Belvedere 21:08 21:09  
Wien Hbf (Bahnsteige 1-2) 21:10 21:11  
Wien Matzleinsdorfer Platz 21:13 21:14  
Wien Meidling 21:16 21:19  
Wien Hetzendorf 21:22 21:22  
Wien Atzgersdorf 21:25 21:25  
Wien Liesing 21:27 21:28  
Perchtoldsdorf 21:30 21:30  
Brunn-Maria Enzersdorf 21:32 21:33  
Mödling 21:36    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
dostęp dla wózków inwalidzkich (Pn - Cz oprócz 17. Kwi 2017, 1., 25. Maj 2017, 5., 15. Cze 2017, 15. Sie 2017, 26. Paź 2017, 1. Lis 2017)
Miejsce dla wózków inwalidzkich - zgłaszać pod tel. +43 5 1717 (Pn - Cz oprócz 17. Kwi 2017, 1., 25. Maj 2017, 5., 15. Cze 2017, 15. Sie 2017, 26. Paź 2017, 1. Lis 2017)
pojazd niskopodłogowy
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich (Pn - Cz oprócz 17. Kwi 2017, 1., 25. Maj 2017, 5., 15. Cze 2017, 15. Sie 2017, 26. Paź 2017, 1. Lis 2017)
wsiadanie tylko z ważnym biletem (REX, R, S-Bahn)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 24.09.17 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.