DP
Pociągi/linie

Wybór

RE 4460 17.02.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
's-Hertogenbosch   17:02 RE 4460
's-Hertogenbosch Oost 17:05 17:05  
Rosmalen 17:09 17:09  
Oss West 17:16 17:16  
Oss 17:20 17:20  
Ravenstein 17:26 17:26  
Wijchen 17:32 17:33  
Nijmegen Dukenburg 17:37 17:37  
Nijmegen Goffert 17:40 17:40  
Nijmegen 17:44 17:46  
Nijmegen Lent 17:49 17:49  
Elst 17:54 17:54  
Arnhem Zuid 17:58 17:58  
Arnhem Centraal 18:04    
Dalsze informacje:
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.07.17 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.