DP
Pociągi/linie

Wybór

S 1 14.02.18 Kierunek: Solingen Hbf

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Dortmund Hbf   17:13 S 1
Dortmund-Dorstfeld 17:15 17:16  
Dortmund-Dorstfeld Süd 17:17 17:18  
Dortmund Universität 17:19 17:20  
Dortmund-Oespel 17:22 17:23  
Dortmund-Kley 17:24 17:25  
Bochum-Langendreer 17:27 17:28  
Bochum-Langendreer West 17:30 17:30  
Bochum Hbf 17:35 17:36  
Bochum-Ehrenfeld 17:37 17:38  
Wattenscheid-Höntrop 17:41 17:41  
Essen-Eiberg 17:44 17:45  
Essen-Steele Ost 17:47 17:47  
Essen-Steele 17:49 17:49  
Essen Hbf 17:53 17:55  
Essen West 17:57 17:58  
Essen-Frohnhausen 18:00 18:00  
Mülheim(Ruhr)Hbf 18:05 18:05  
Mülheim(Ruhr)Styrum 18:08 18:08  
Duisburg Hbf 18:13 18:15  
Duisburg-Schlenk 18:17 18:18  
Duisburg-Buchholz 18:20 18:20  
Duisburg-Großenbaum 18:22 18:23  
Duisburg-Rahm 18:25 18:25  
Angermund 18:27 18:28  
Düsseldorf Flughafen 18:31 18:32  
Düsseldorf-Unterrath 18:34 18:34  
Düsseldorf-Derendorf 18:37 18:37  
Düsseldorf-Zoo 18:39 18:39  
Düsseldorf Wehrhahn 18:41 18:41  
Düsseldorf Hbf 18:43 18:45  
Düsseldorf Volksgarten 18:46 18:47  
Düsseldorf-Oberbilk 18:48 18:49  
Düsseldorf-Eller Mitte 18:51 18:52  
Düsseldorf-Eller 18:53 18:54  
Hilden 18:58 18:58  
Hilden Süd 19:00 19:00  
Solingen Vogelpark 19:04 19:04  
Solingen Hbf 19:07    
Dalsze informacje:
Uwaga! roboty torowe. Info: www.bahn.de/bauarbeiten (Dortmund Hbf --> Duisburg Hbf, 9. do 24. Kwi 2018 Pn - Pt)
Uwaga! roboty torowe. Info: www.bahn.de/bauarbeiten (Duisburg Hbf --> Solingen Hbf, 26. Mar do 6. Kwi 2018 Pn - Pt; oprócz 30. Mar 2018, 2. Kwi 2018)
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw.
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.05.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.