DP
Pociągi/linie

Wybór

IC 81154 PARSĘTA

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Kołobrzeg   13:17 IC 81154 PARSĘTA
Ustronie Morskie 13:29 13:30  
Koszalin 13:58 14:00  
Sławno 14:31 14:36  
Słupsk 15:02 15:03  
Lębork 15:48 15:50  
Wejherowo 16:31 16:32  
Rumia 16:41 16:42  
Gdynia Główna 16:54 16:56  
Sopot 17:05 17:06  
Gdańsk Oliwa 17:10 17:11  
Gdańsk Wrzeszcz 17:16 17:17  
Gdańsk Główny 17:22 17:24  
Tczew 17:44 17:45  
Malbork 17:59 18:00  
Prabuty 18:22 18:23  
Susz 18:31 18:32  
Iława Główna 18:47 18:58  
Działdowo 19:31 19:32  
Mława 19:45 19:46  
Ciechanów 20:05 20:06  
Modlin 20:49 20:50  
Nowy Dwór Mazowiecki 20:54 20:55  
Legionowo 21:06 21:09  
Warszawa Wschodnia 21:27 21:39  
Warszawa Centralna 21:45 21:50  
Warszawa Zachodnia 21:54 21:55  
Żyrardów 22:18 22:19  
Skierniewice 22:32 22:33  
Koluszki 22:55 22:56  
Łódź Widzew 23:09 23:12  
Łódź Fabryczna 23:20    
Dni kursowania:
kursuje 17. Cze 2018
Dalsze informacje:
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
przewóz przesyłek konduktorskich
klimatyzacja
PKP Intercity
rezerwacja obowiązkowa

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.09.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.