DP
Pociągi/linie

Wybór

TLK54100 ARTUS

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdynia Główna   08:57 TLK54100 ARTUS
Sopot 09:05 09:06  
Gdańsk Oliwa 09:09 09:10  
Gdańsk Wrzeszcz 09:14 09:15  
Gdańsk Główny 09:20 09:25  
Tczew 09:46 09:47  
Laskowice Pomorskie 10:37 10:38  
Bydgoszcz Główna 11:21 11:24  
Inowrocław 12:03 12:04  
Mogilno 12:22 12:23  
Gniezno 12:41 12:42  
Poznań Główny 13:12 13:15  
Kościan 13:42 13:50  
Leszno 14:14 14:15  
Rawicz 14:40 14:41  
Żmigród 14:52 14:53  
Oborniki Śląskie 15:06 15:07  
Wrocław Mikołajów 15:21 15:22  
Wrocław Główny 15:28 15:42  
Oława 15:59 16:00  
Brzeg 16:09 16:10  
Opole Główne 16:35 16:38  
Strzelce Opolskie 17:02 17:03  
Gliwice 17:31 17:40  
Zabrze 17:49 17:50  
Katowice 18:06    
Dni kursowania:
kursuje 10. Gru 2017 do 10. Mar 2018; oprócz 27. Sty 2018, 5. Lut 2018
Dalsze informacje:
Możliwość zakupu biletu na bilkom.pl
przewóz przesyłek konduktorskich
sprzedaż napojów i przekąsek z wózka minibar
PKP Intercity
rezerwacja obowiązkowa

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 19.07.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.