DP
Pociągi/linie

Wybór

R 22047

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Fiumicino Aeroporto   11:57 R 22047
Parco Leonardo 12:02 12:02  
Fiera di Roma 12:05 12:05  
Ponte Galeria 12:08 12:08  
Muratella 12:13 12:13  
Magliana 12:16 12:16  
Villa Bonelli 12:19 12:19  
Roma Trastevere 12:23 12:24  
Roma Ostiense 12:28 12:31  
Roma Tuscolana 12:37 12:38  
Roma Tiburtina 12:45 12:46 R 21772
Roma Nomentana 12:49 12:50  
Nuovo Salario 12:55 12:56  
Fidene 12:59 13:00  
Sette Bagni 13:04 13:05  
Monterotondo-Mentana 13:13 13:14  
Piana Bella di Montelibretti 13:18 13:19  
Fara Sabina-Montelibretti 13:25    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru     |    x    | x  |   xxx   |x
Sty x   |xx  |   x|    |x   |  x | 
Lut    x|    |x   |  x |    x    | 
Mar    x|    |x   |  x |    x    | 
Kwi xx  |  x |    x    | x  x   x| 
Maj x   |x   |  x |    x    | x  | 
Cze  xx |    x    | x  |   x|    | 
Lip x   |  x |    x    | x  |   x| 
Sie     x    | x  x   x|    |x   | 
Wrz  x  |   x|    |x   |  x |    x 
Paź     | x  |   x|    |x   |  x | 
Lis x  x|    |x   |  x |    x    | 
Gru  x  |  x |    |    |    |    |
Dalsze informacje:
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
miejsce postoju wózków inwalidzkich
miejsce postoju wózków inwalidzkich (Roma Tiburtina --> Fara Sabina-Montelibretti)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 18.10.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.