DP
Pociągi/linie

Wybór

R 5281, Kierunek: Struer st (Skjern st --> Struer st)
R 5492, Kierunek: Aarhus (Struer st --> Aarhus)

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Skjern st   20:56 R 5281
Lem st 21:04 21:04  
Ringkoebing st 21:14 21:15  
Hee st 21:20 21:20  
Tim st 21:25 21:25  
Ulfborg st 21:32 21:34  
Vemb st 21:40 21:41  
Bur st 21:46 21:46  
Holstebro st 21:56 21:57  
Hjerm st 22:03 22:03  
Struer st 22:10 22:20 R 5492
Vinderup st 22:30 22:30  
Skive st 22:42 22:43  
Hoejslev st 22:48 22:48  
Stoholm st 22:54 22:55  
Viborg st 23:06 23:08  
Roedkaersbro st 23:17 23:19  
Bjerringbro st 23:25 23:26  
Ulstrup st 23:32 23:35  
Langaa st 23:41 23:47  
Hadsten st 23:55 23:56  
Hinnerup st 00:03 00:03  
Aarhus 00:19    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru     |    |xxxxx  xxxxx  | xxx| 
Sty  xxxx  xxxxx  xxxxx| xxxxx  xxx
Lut xx  xxxxx| xxx|x  xxxxx |xxx | 
Mar xx  xxxxx| xxxxx  xx  x |xxx | 
Kwi     |x   |  x |    x    |    | 
Maj    x|   x|x   |  x |    x    | 
Cze x  xxxxx |    x    | x  |    | 
Lip     |x   |  x |    x    |    |
Dalsze informacje:
przystanek na żądanie (Hee st --> Hee st)
przystanek na żądanie (Tim st --> Tim st)
przystanek na żądanie (Bur st --> Bur st)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona ( 4. Maj do 22. Cze 2018 Pt; także 11. do 15. Gru 2017, 9. Maj 2018, 4. do 7. Cze 2018, 6., 13., 20. Lip 2018)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 23.07.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.