DP
Pociągi/linie

Wybór

R 57314

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Bydgoszcz Główna   14:58 R 57314
Bydgoszcz Błonie 15:03 15:03  
Trzciniec 15:06 15:07  
Brzoza Bydgoska 15:12 15:12  
Chmielniki Bydgoskie 15:15 15:16  
Nowa Wieś Wielka 15:21 15:21  
Złotniki Kujawskie 15:29 15:29  
Jaksice 15:33 15:34  
Inowrocław 15:40 15:42  
Janikowo 15:51 15:52  
Kołodziejewo 15:56 15:57  
Mogilno 16:02 16:04  
Wydartowo 16:08 16:09  
Trzemeszno 16:14 16:14  
Jankowo Dolne 16:19 16:20  
Gniezno 16:25 16:31  
Pierzyska 16:36 16:37  
Fałkowo 16:40 16:40  
Lednogóra 16:43 16:44  
Pobiedziska 16:48 16:48  
Pobiedziska Letnisko 16:51 16:51  
Promno 16:53 16:54  
Biskupice Wielkopolskie 16:56 16:57  
Kobylnica 17:01 17:02  
Ligowiec 17:04 17:05  
Poznań Wschód 17:08 17:09 R 57315
Poznań Garbary 17:11 17:12  
Poznań Główny 17:15    
Dni kursowania:
kursuje 7. do 16. Maj 2018 Pn - Pt
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
Wifi

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.04.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.