DP
Pociągi/linie

Wybór

R 46206 14.01.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Racibórz   17:42 R 46206 I/3
Racibórz Markowice 17:46 17:46   II/2
Nędza 17:50 17:50   II/2
Kuźnia Raciborska 17:55 17:55   I/2
Dziergowice 18:00 18:00   II/2
Bierawa 18:05 18:05   I/2
Kędzierzyn-Koźle Azoty 18:07 18:07   I/2
Kędzierzyn-Koźle 18:15 18:16 R 46207  
Raszowa 18:24 18:25   II/1
Zdzieszowice 18:31 18:32   II/1
Jasiona 18:39 18:40   II/1
Gogolin 18:46 18:47   I/1
Górażdże 18:53 18:53   I/1
Przywory Opolskie 19:00 19:00   I/1
Opole Grotowice 19:04 19:05   I/1
Opole Groszowice 19:09 19:09   I/1
Opole Główne 19:15 19:17   I/1
Opole Zachodnie 19:20 19:20   I/1
Chróścina Opolska 19:24 19:24   II/1
Dąbrowa Niemodlińska 19:27 19:27   II/1
Przecza 19:31 19:32   I/1
Lewin Brzeski 19:35 19:35   II/1
Łosiów 19:39 19:39   I/1
Brzeg 19:44 19:45   I/1
Lipki 19:50 19:50   I/1
Oława 19:54 19:54   I/1
Lizawice 19:58 19:59   I/1
Zębice Wrocławskie 20:02 20:03   I/1
Święta Katarzyna 20:06 20:06   II/1
Wrocław Brochów 20:10 20:10   I/1
Wrocław Główny 20:16     II/4
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
Wifi

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 18.01.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.