DP
Pociągi/linie

Wybór

RB 21688 14.01.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Lübeck Hbf   00:17 RB 21688
Bad Schwartau 00:22 00:22  
Pansdorf 00:28 00:29  
Pönitz(Holst) 00:35 00:38  
Eutin 00:46 00:47  
Bad Malente-Gremsmühlen 00:52 00:53  
Plön 01:01 01:02  
Ascheberg(Holst) 01:07 01:09  
Preetz 01:17 01:18  
Raisdorf 01:23 01:24  
Kiel Hbf 01:34    
Dalsze informacje:
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw.
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Reederei Cassen Eils
dostęp dla niepełnosprawnych możliwy tylko na wybranych stacjach
Info www.bahn.de/sh-barrierefrei

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 23.06.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.