DP
Pociągi/linie

Wybór

S 1 Kierunek: Herrenberg

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Kirchheim(Teck)   01:21 S 1
Kirchheim(Teck)-Ötlingen 01:24 01:24  
Wendlingen(Neckar) 01:29 01:29  
Wernau(Neckar) 01:32 01:32  
Plochingen 01:36 01:38  
Altbach 01:40 01:40  
Esslingen-Zell 01:42 01:42  
Oberesslingen 01:45 01:45  
Esslingen(Neckar) 01:47 01:48  
Esslingen-Mettingen 01:50 01:50  
Stuttgart-Bad Cannstatt 02:00 02:01  
Stuttgart Hbf (tief) 02:05 02:05  
Stuttgart Stadtmitte 02:07 02:07  
Stuttgart Feuersee 02:08 02:09  
Stuttgart Schwabstr. 02:10 02:10  
Stuttgart Universität 02:15 02:15  
Stuttgart-Österfeld 02:17 02:17  
Stuttgart-Vaihingen 02:19 02:20  
Stuttgart-Rohr 02:21 02:22  
Goldberg(Württ) 02:27 02:27  
Böblingen 02:29 02:29  
Hulb 02:31 02:31  
Ehningen(b Böblingen) 02:34 02:34  
Gärtringen 02:37 02:37  
Nufringen 02:40 02:40  
Herrenberg 02:44    
Dni kursowania:
kursuje 30. Mar do 7. Kwi 2019 So, Nd
Dalsze informacje:
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
dowóz ostatnią łódką

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 23.04.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.