DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM59810

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Lębork   08:36 SKM59810
Lębork Mosty 08:39 08:39  
Godętowo 08:44 08:49  
Bożepole Wielkie 08:54 08:55  
Strzebielino Morskie 08:58 08:59  
Luzino 09:03 09:03  
Gościcino Wejherowskie 09:08 09:08  
Wejherowo 09:12 09:23  
Wejherowo-Nanice 09:24 09:25  
Wejherowo Śmiechowo 09:27 09:27  
Reda Pieleszewo 09:30 09:30  
Reda 09:33 09:34  
Rumia 09:38 09:38  
Rumia Janowo 09:40 09:40  
Gdynia Cisowa 09:44 09:45  
Gdynia Chylonia 09:46 09:47  
Gdynia Leszczynki 09:48 09:49  
Gdynia Grabówek 09:50 09:51  
Gdynia Stocznia 09:53 09:54  
Gdynia Główna 09:56 09:57  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 09:58 09:59  
Gdynia Redłowo 10:01 10:02  
Gdynia Orłowo 10:04 10:04  
Sopot Kamienny Potok 10:07 10:07  
Sopot 10:10 10:11  
Sopot Wyścigi 10:12 10:13  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 10:14 10:15  
Gdańsk Oliwa SKM 10:16 10:17  
Gdańsk Przymorze 10:19 10:19  
Gdańsk Zaspa 10:21 10:22  
Gdańsk Wrzeszcz 10:23 10:25  
Gdańsk Politechnika 10:27 10:27  
Gdańsk Stocznia 10:29 10:29  
Gdańsk Główny 10:32 10:33  
Gdańsk Śródmieście 10:35    
Dni kursowania:
kursuje 4., 18. Maj 2019, 8. Cze 2019
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.02.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.