DP
Pociągi/linie

Wybór

R 43606

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Bielsko-Biała Główna   14:33 R 43606
Bielsko-Biała Wschód 14:35 14:36  
Krzemionki 14:44 14:44  
Kozy 14:47 14:47  
Kozy Zagroda 14:50 14:51  
Kęty Podlesie 14:58 14:58  
Kęty 15:01 15:01  
Zamek Bulowicki 15:06 15:07  
Bulowice 15:10 15:11  
Andrychów Górnica 15:16 15:17  
Andrychów 15:22 15:22  
Inwałd 15:28 15:28  
Chocznia Górna 15:34 15:34  
Chocznia 15:38 15:39  
Wadowice 15:46 15:51 BUS43606
Klecza Dolna 15:54 15:55  
Klecza Górna 15:57 15:58  
Barwałd Średni 16:00 16:01  
Barwałd Górny 16:06 16:07  
Kalwaria Zebrzydowska 16:12 16:13  
Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona 16:15 16:16  
Przytkowice 16:24 16:24  
Leńcze 16:31 16:31  
Podolany 16:34 16:34  
Wola Radziszowska 16:37 16:37  
Radziszów 16:44 16:44  
Rzozów 16:49 16:49  
Skawina 16:56 16:56  
Kraków Sidzina 17:04 17:04  
Kraków Swoszowice 17:16 17:16  
Kraków Sanktuarium 17:23 17:23  
Kraków Łagiewniki 17:26 17:26  
Kraków Bonarka 17:29 17:29  
Kraków Podgórze P2 17:32 17:32  
Kraków Płaszów 17:35    
Dni kursowania:
kursuje 1. Kwi do 8. Cze 2019; oprócz 13. do 24. Maj 2019
Dalsze informacje:
Przewozy Regionalne
Możliwość zakupu na bilkom.pl i w aplikacji Bilkom Bilety
połączenie autobusowe (Wadowice --> Kraków Płaszów)
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst. (Bielsko-Biała Główna --> Wadowice)
przystanek autobusowy poza stacją (Wadowice --> Wadowice)
przystanek autobusowy poza stacją (Klecza Dolna --> Klecza Dolna)
przystanek autobusowy poza stacją (Klecza Górna --> Klecza Górna)
przystanek autobusowy poza stacją (Barwałd Średni --> Barwałd Średni)
przystanek autobusowy poza stacją (Barwałd Górny --> Barwałd Górny)
przystanek autobusowy poza stacją (Kalwaria Zebrzydowska --> Kalwaria Zebrzydowska)
przystanek autobusowy poza stacją (Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona --> Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona)
przystanek autobusowy poza stacją (Przytkowice --> Przytkowice)
przystanek autobusowy poza stacją (Leńcze --> Leńcze)
przystanek autobusowy poza stacją (Podolany --> Podolany)
przystanek autobusowy poza stacją (Wola Radziszowska --> Wola Radziszowska)
przystanek autobusowy poza stacją (Radziszów --> Radziszów)
przystanek autobusowy poza stacją (Rzozów --> Rzozów)
przystanek autobusowy poza stacją (Skawina --> Skawina)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Sidzina --> Kraków Sidzina)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Swoszowice --> Kraków Swoszowice)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Sanktuarium --> Kraków Sanktuarium)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Łagiewniki --> Kraków Łagiewniki)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Bonarka --> Kraków Bonarka)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Podgórze P2 --> Kraków Podgórze P2)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Płaszów --> Kraków Płaszów)
tylko 2 kl.
Przewóz rowerów niemożliwy (Wadowice --> Kraków Płaszów)
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT) (Bielsko-Biała Główna --> Wadowice)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.03.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.