DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM95815 L3

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdańsk Śródmieście   20:06 SKM95815 L3
Gdańsk Główny 20:08 20:09  
Gdańsk Stocznia 20:11 20:11  
Gdańsk Politechnika 20:13 20:13  
Gdańsk Wrzeszcz 20:15 20:16  
Gdańsk Zaspa 20:18 20:18  
Gdańsk Przymorze 20:21 20:21  
Gdańsk Oliwa SKM 20:23 20:23  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 20:25 20:25  
Sopot Wyścigi 20:27 20:27  
Sopot 20:29 20:30  
Sopot Kamienny Potok 20:32 20:32  
Gdynia Orłowo 20:35 20:35  
Gdynia Redłowo 20:37 20:38  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 20:40 20:40  
Gdynia Główna 20:42 20:43  
Gdynia Stocznia 20:44 20:45  
Gdynia Grabówek 20:47 20:48  
Gdynia Leszczynki 20:49 20:50  
Gdynia Chylonia 20:52 20:52  
Gdynia Cisowa 20:54 20:54  
Rumia Janowo 20:58 20:58  
Rumia 21:00 21:01  
Reda 21:05 21:05  
Reda Pieleszewo 21:08 21:08  
Wejherowo Śmiechowo 21:10 21:11  
Wejherowo-Nanice 21:13 21:13  
Wejherowo 21:15 21:19  
Gościcino Wejherowskie 21:23 21:23  
Luzino 21:28 21:29  
Strzebielino Morskie 21:33 21:33  
Bożepole Wielkie 21:37 21:37  
Godętowo 21:42 21:49  
Lębork Mosty 21:53 21:53  
Lębork 21:58    
Dni kursowania:
kursuje 27. Paź 2018, 17., 24. Lis 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 19.10.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.