DP
Pociągi/linie

Wybór

SKW99362

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Świder   20:14 SKW99362
Józefów 20:16 20:17  
Michalin 20:19 20:19  
Warszawa Falenica 20:24 20:25  
Warszawa Miedzeszyn 20:27 20:27  
Warszawa Radość 20:29 20:30  
Warszawa Międzylesie 20:32 20:33  
Warszawa Anin 20:34 20:35  
Warszawa Wawer 20:37 20:37  
Warszawa Gocławek 20:39 20:40  
Warszawa Olszynka Grochowska 20:42 20:43  
Warszawa Wschodnia 20:47 20:48  
Warszawa Stadion 20:50 20:51  
Warszawa Powiśle 20:53 20:53  
Warszawa Śródmieście PKP 20:56 20:57  
Warszawa Ochota 20:59 21:00  
Warszawa Zachodnia 21:03 21:06  
Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 21:10 21:10  
Warszawa Rakowiec 21:12 21:13  
Warszawa Żwirki i Wigury 21:14 21:15  
Warszawa Służewiec 21:17    
Dni kursowania:
kursuje 19. do 23. Mar 2018
Dalsze informacje:
automat biletowy w pociągu
klimatyzacja
Szybka Kolej Miejska w Warszawie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 23.02.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.