DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM95793

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdańsk Śródmieście   18:30 SKM95793
Gdańsk Główny 18:32 18:33  
Gdańsk Stocznia 18:35 18:35  
Gdańsk Politechnika 18:37 18:37  
Gdańsk Wrzeszcz 18:39 18:40  
Gdańsk Zaspa 18:42 18:42  
Gdańsk Przymorze 18:45 18:45  
Gdańsk Oliwa SKM 18:47 18:47  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 18:49 18:49  
Sopot Wyścigi 18:51 18:51  
Sopot 18:53 18:54  
Sopot Kamienny Potok 18:56 18:56  
Gdynia Orłowo 18:59 18:59  
Gdynia Redłowo 19:01 19:02  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 19:04 19:05  
Gdynia Główna 19:07 19:08  
Gdynia Stocznia 19:09 19:10  
Gdynia Grabówek 19:13 19:13  
Gdynia Leszczynki 19:15 19:15  
Gdynia Chylonia 19:17 19:18  
Gdynia Cisowa 19:19 19:19  
Rumia Janowo 19:23 19:24  
Rumia 19:26 19:27  
Reda 19:31 19:31  
Reda Pieleszewo 19:34 19:34  
Wejherowo Śmiechowo 19:37 19:37  
Wejherowo-Nanice 19:39 19:39  
Wejherowo 19:42    
Dni kursowania:
kursuje 8. Wrz do 20. Paź 2018 So, Nd
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.12.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.