DP
Pociągi/linie

Wybór

AKN 6134

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Kaltenkirchen(Holst)   09:42 AKN 6134
Kaltenkirchen Süd 09:44 09:44  
Henstedt-Ulzburg 09:48 09:48  
Ulzburg Süd 09:51 09:52  
Tanneneck 09:55 09:55  
Ellerau 09:57 09:57  
Quickborn 10:00 10:01  
Quickborn Süd 10:02 10:02  
Hasloh 10:06 10:06  
Bönningstedt 10:10 10:10  
Hamburg Burgwedel 10:12 10:12  
Hamburg-Schnelsen 10:15 10:15  
Hamburg-Hörgensweg 10:17 10:17  
Hamburg-Eidelstedt Zentrum 10:19 10:19  
Hamburg-Eidelstedt 10:21    
Dni kursowania:
kursuje 15. Gru 2018 do 14. Gru 2019 So; oprócz 2. Mar 2019
Dalsze informacje:
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
tylko 2 kl.
pojazd niskopodłogowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 23.04.19 (Hafas 31) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.