DP
Pociągi/linie

Wybór

R 43406

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Oświęcim   06:21 R 43406
Gorzów Chrzanowski 06:26 06:26  
Chełmek Fabryka 06:30 06:31  
Libiąż 06:40 06:40  
Chrzanów 06:49 06:50  
Chrzanów Śródmieście 06:53 06:54  
Trzebinia 07:00 07:04 BUS43407
Dulowa 07:13 07:14  
Wola Filipowska 07:21 07:21  
Krzeszowice 07:30 07:31  
Rudawa 07:43 07:43  
Zabierzów 07:54 07:59 R 43407
Kraków Business Park 08:01 08:02  
Kraków Mydlniki Wapiennik 08:04 08:04  
Kraków Mydlniki 08:06 08:07  
Kraków Łobzów 08:13 08:14  
Kraków Główny 08:19    
Dni kursowania:
kursuje 14. Mar 2019
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
połączenie autobusowe (Trzebinia --> Zabierzów)
przystanek autobusowy poza stacją (Trzebinia --> Trzebinia)
przystanek autobusowy poza stacją (Dulowa --> Dulowa)
przystanek autobusowy poza stacją (Wola Filipowska --> Wola Filipowska)
przystanek autobusowy poza stacją (Krzeszowice --> Krzeszowice)
przystanek autobusowy poza stacją (Rudawa --> Rudawa)
Możliwość zakupu na bilkom.pl i w aplikacji Bilkom Bilety
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona (Oświęcim --> Trzebinia)
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst. (Zabierzów --> Kraków Główny)
Przewóz rowerów niemożliwy (Trzebinia --> Zabierzów)
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT) (Oświęcim --> Trzebinia)
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT) (Zabierzów --> Kraków Główny)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.02.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.