DP
Pociągi/linie

Wybór

KS 44353 17.04.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Oświęcim   06:30 KS 44353  
Nowy Bieruń 06:37 06:37    
Chełm Śląski 06:45 06:46    
Imielin 06:51 06:52    
Mysłowice Kosztowy 06:57 06:57    
Mysłowice Brzezinka 07:00 07:00    
Mysłowice Brzęczkowice 07:02 07:03    
Mysłowice 07:07 07:08    
Katowice Szopienice Południowe 07:15 07:15    
Katowice Zawodzie 07:19 07:20    
Katowice 07:25     III/4
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Koleje Śląskie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.07.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.