DP
Pociągi/linie

Wybór

KD 69906 17.04.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Trzebnica   07:43 KD 69906
Brochocin Trzebnicki 07:47 07:47  
Pierwoszów Miłocin 07:50 07:50  
Siedlec Trzebnicki 07:53 07:53  
Pasikurowice 07:57 07:57  
Ramiszów 07:59 07:59  
Wrocław Pawłowice 08:02 08:02  
Wrocław Zakrzów 08:05 08:05  
Wrocław Psie Pole 08:07 08:07  
Wrocław Sołtysowice 08:10 08:10  
Wrocław Nadodrze 08:18 08:18  
Wrocław Mikołajów 08:24 08:24  
Wrocław Główny 08:30    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
m. dla niepełnosprawnych i o ogr. sprawności ruchowej
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
klimatyzacja
Koleje Dolnośląskie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.04.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.