DP
Pociągi/linie

Wybór

R 77411

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Zielona Góra   12:26 R 77411
Buchałów 12:38 12:38  
Letnica 12:44 12:44  
Koźla Kożuchowska 12:47 12:47  
Bogaczów 12:52 12:52  
Nowogród Bobrzański 12:56 12:56  
Nowogród Osiedle 13:00 13:07  
Bieniów 13:16 13:17  
Lubanice 13:22 13:23  
Żary 13:32 13:32 R 77410
Żagań 13:44    
Dni kursowania:
kursuje 22. Paź do 8. Gru 2018 Pn - So
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
Przewóz rowerów niemożliwy
Przewozy Regionalne
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 12.12.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.