DP
Pociągi/linie

Wybór

R 80685

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Szczecin Główny   10:06 R 80685
Szczecin Gumieńce 10:11 10:12 R 5809
Tantow 10:26 10:26 RE 5809
Petershagen(Uckerm) 10:31 10:32  
Casekow 10:35 10:36  
Schönow(Angerm) 10:39 10:40  
Passow(Uckermark) 10:46 10:47  
Angermünde 11:04 11:07  
Eberswalde Hbf 11:22 11:24  
Bernau(b Berlin) 11:38 11:40  
Berlin-Lichtenberg 12:00    
Dni kursowania:
kursuje 16. Sty do 9. Cze 2018; oprócz 10., 11. Mar 2018, 28. Kwi 2018, 5., 6., 12., 26. Maj 2018 (Szczecin Główny --> Eberswalde Hbf)
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Sty     |    |    |   xxxxxxxxxxxxx
Lut xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx | 
Mar xxxxxxxxx| xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Kwi xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xx 
Maj xxxx| xxx|x x |    |   xx x  |x
Cze xxxxxxxxx|    |    |    |    |
(Eberswalde Hbf --> Berlin-Lichtenberg)
Dalsze informacje:
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl (Szczecin Główny --> Tantow)
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw. (Tantow --> Berlin-Lichtenberg)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona (Szczecin Główny --> Tantow)
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst. (Tantow --> Berlin-Lichtenberg)
dostęp dla wózków inwalidzkich (Szczecin Główny --> Tantow)
1. i 2. kl. (Szczecin Główny --> Tantow)
klimatyzacja (Szczecin Główny --> Tantow)
Przewozy Regionalne (Szczecin Główny --> Tantow)
autobus szynowy (Szczecin Główny --> Tantow)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.02.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.