DP
Pociągi/linie

Wybór

R 55355

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Bydgoszcz Główna   22:43 R 55355
Bydgoszcz Zachód 22:46 22:46  
Bydgoszcz Osowa Góra 22:49 22:49  
Pawłówek 22:53 22:53  
Zielonczyn 22:56 22:57  
Ślesin 23:02 23:02  
Nakło nad Notecią 23:10 23:10  
Anieliny 23:16 23:17  
Samostrzel 23:19 23:20  
Jadwiżyn 23:23 23:24  
Wyrzysk Osiek 23:29    
Dni kursowania:
kursuje 9. Gru 2018 do 8. Mar 2019 Pn - Pt, Nd; oprócz 24., 25., 31. Gru 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.01.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.