DP
Pociągi/linie

Wybór

R 76512 15.11.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Ostrów Wielkopolski   14:37 R 76512 II/6
Janków Przygodzki 14:41 14:41   II/2
Przygodzice 14:45 14:45   I/2
Antonin 14:51 14:51   I/2
Niedźwiedź Wielkopolski 14:55 14:55   II/2
Ostrzeszów 15:02 15:03   I/2
Domanin 15:11 15:11   I/2
Kępno 15:17 15:17   III/2
Słupia 15:22 15:22   II/2
Łęka Opatowska 15:27 15:27   II/2
Kostów 15:33 15:33   I/2
Byczyna Kluczborska 15:39 15:39   II/2
Biskupice koło Kluczborka 15:43 15:44   II/2
Krzywizna 15:48 15:48   II/2
Kluczbork 15:55     III/2
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.11.17 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.