DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM59802

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Lębork   04:50 SKM59802
Lębork Mosty 04:53 04:53  
Godętowo 04:58 04:59  
Bożepole Wielkie 05:04 05:05  
Strzebielino Morskie 05:09 05:09  
Luzino 05:14 05:14  
Gościcino Wejherowskie 05:19 05:19  
Wejherowo 05:23 05:24  
Wejherowo-Nanice 05:25 05:26  
Wejherowo Śmiechowo 05:28 05:28  
Reda Pieleszewo 05:30 05:31  
Reda 05:33 05:34  
Rumia 05:38 05:38  
Rumia Janowo 05:40 05:41  
Gdynia Cisowa 05:44 05:45  
Gdynia Chylonia 05:46 05:47  
Gdynia Leszczynki 05:48 05:49  
Gdynia Grabówek 05:50 05:51  
Gdynia Stocznia 05:53 05:54  
Gdynia Główna 05:56 05:57  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 05:58 05:59  
Gdynia Redłowo 06:01 06:02  
Gdynia Orłowo 06:04 06:04  
Sopot Kamienny Potok 06:07 06:07  
Sopot 06:10 06:11  
Sopot Wyścigi 06:12 06:13  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 06:14 06:15  
Gdańsk Oliwa SKM 06:16 06:17  
Gdańsk Przymorze 06:19 06:19  
Gdańsk Zaspa 06:21 06:22  
Gdańsk Wrzeszcz 06:23 06:25  
Gdańsk Politechnika 06:27 06:27  
Gdańsk Stocznia 06:29 06:29  
Gdańsk Główny 06:32 06:33  
Gdańsk Śródmieście 06:35    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru     |    xxxxx| xxxxx   | xx |x
Sty  xxx| xxxxx  xxxxx |xxxxx  xxxx
Lut x  xxxxx |xxxxx  xxxxx  xxxx | 
Mar x  xxxxx |xxxxx  xxxxx  xxxxx| 
Kwi xxxxx  xxxxx  xxxxx|  xxxx  xx 
Maj     |xxxxx  xxxxx  xxxxx| xxxxx
Cze   xxxxx  xxxxx| xxx|   xxxxx | 
Lip xxxxx  xxxxx  xxxxx| xxxxx  xxx
Sie xx  xxxxx| xxx|   xxxxx |xxxxx 
Wrz  xxxxx  xxxxx |xxxxx  xxxxx  x 
Paź xxxx| xxxxx  xxxxx |xxxxx  xxxx
Lis    xxxxx | xxxx  xxxxx  xxxxx| 
Gru  xxxxx  xxxxx |    |    |    |
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.01.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.