DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM95809 L3

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdańsk Śródmieście   15:00 SKM95809 L3
Gdańsk Główny 15:02 15:03  
Gdańsk Stocznia 15:05 15:05  
Gdańsk Politechnika 15:07 15:07  
Gdańsk Wrzeszcz 15:09 15:10  
Gdańsk Zaspa 15:12 15:12  
Gdańsk Przymorze 15:15 15:15  
Gdańsk Oliwa SKM 15:17 15:17  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 15:19 15:19  
Sopot Wyścigi 15:21 15:21  
Sopot 15:23 15:24  
Sopot Kamienny Potok 15:26 15:26  
Gdynia Orłowo 15:29 15:29  
Gdynia Redłowo 15:31 15:32  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 15:34 15:35  
Gdynia Główna 15:37 15:38  
Gdynia Stocznia 15:39 15:40  
Gdynia Grabówek 15:43 15:43  
Gdynia Leszczynki 15:45 15:45  
Gdynia Chylonia 15:47 15:48  
Gdynia Cisowa 15:49 15:49  
Rumia Janowo 15:53 15:54  
Rumia 15:56 15:57  
Reda 16:01 16:01  
Reda Pieleszewo 16:04 16:04  
Wejherowo Śmiechowo 16:07 16:07  
Wejherowo-Nanice 16:09 16:09  
Wejherowo 16:12 16:12  
Gościcino Wejherowskie 16:16 16:16  
Luzino 16:21 16:21  
Strzebielino Morskie 16:25 16:25  
Bożepole Wielkie 16:29 16:29  
Godętowo 16:34 16:39  
Lębork Mosty 16:43 16:43  
Lębork 16:47    
Dni kursowania:
kursuje 24., 31. Mar 2019
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.02.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.