DP
Pociągi/linie

Wybór

S 6 Kierunek: Weil der Stadt

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Stuttgart Schwabstr.   23:42 S 6
Stuttgart Feuersee 23:44 23:44  
Stuttgart Stadtmitte 23:45 23:46  
Stuttgart Hbf (tief) 23:47 23:48  
Stuttgart Nord 23:51 23:51  
Stuttgart-Feuerbach 23:53 23:54  
Stuttgart-Zuffenhausen 23:56 23:57  
Neuwirtshaus(Porscheplatz) 23:58 23:58  
Korntal 00:01 00:01  
Weilimdorf 00:03 00:03  
Ditzingen 00:06 00:06  
Höfingen 00:09 00:09  
Leonberg 00:13 00:13  
Rutesheim 00:16 00:16  
Renningen 00:19 00:22  
Malmsheim 00:24 00:24  
Weil der Stadt 00:27    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru        xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx
Sty xxxxxxxxxx    xxx   xxx   xxx
Lut    xxxx   xxx   xxxx  xxx  
Mar x  xxxxx  xxxx   xxxx  xxxxxx
Kwi xxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Maj xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxx
Cze    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxx 
Lip xxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx
Sie xxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxx
Wrz xxxxxxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx 
Paź xxxxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxx
Lis xxx xxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxxxx 
Gru x xxxxxxxxxxxx            
(Stuttgart Schwabstr. --> Ditzingen)
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru        xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx
Sty xxxxxxxxxx    xxx   xxx   xxx
Lut    xxxx   xxx   xxxx  xxx  
Mar x  xxxxx  xxxx   xxxx  xxx  
Kwi xxxx   xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Maj xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxx
Cze    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxx 
Lip xxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx
Sie xxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxx
Wrz xxxxxxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx 
Paź xxxxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxx
Lis xxx xxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxxxx 
Gru x xxxxxxxxxxxx            
(Ditzingen --> Weil der Stadt)
Dalsze informacje:
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
dowóz ostatnią łódką

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 23.04.19 (Hafas 31) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.