DP
Pociągi/linie

Wybór

KM 51700 RE92 13.07.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Raciąż   11:18 KM 51700 RE92
Kaczorowo 11:26 11:26  
Baboszewo 11:35 11:36  
Arcelin 11:41 11:42  
Płońsk 11:50 11:57  
Dalanówek 12:05 12:05  
Wkra 12:13 12:13  
Cieksyn 12:20 12:20  
Nasielsk 12:32 12:42  
Modlin 12:52 12:53  
Nowy Dwór Mazowiecki 12:57 12:57  
Legionowo Przystanek 13:07 13:07  
Legionowo Piaski 13:10 13:11  
Michałów-Reginów 13:13 13:13  
Wieliszew 13:15 13:15  
Nieporęt 13:19 13:20  
Dąbkowizna 13:23 13:24  
Radzymin 13:29 13:29  
Krusze 13:39 13:40  
Tłuszcz 13:44    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Koleje Mazowieckie
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 16.07.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.