DP
Pociągi/linie

Wybór

KM 19658 R61 13.07.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Ostrołęka   09:44 KM 19658 R61
Gierwaty 09:51 09:51  
Goworowo 09:59 09:59  
Pasieki 10:07 10:21  
Prabuty Góry 10:26 10:26  
Przetycz 10:30 10:31  
Zygmuntowo Mazowieckie 10:36 10:37  
Dalekie 10:43 10:44  
Leszczydół 10:49 10:49  
Wyszków 10:55 10:56  
Rybienko 10:59 10:59  
Lucynów 11:03 11:03  
Mostówka 11:07 11:08  
Grzegorzewo 11:11 11:12  
Jarzębia Łąka 11:15 11:15  
Tłuszcz 11:19    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Koleje Mazowieckie
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 16.07.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.