DP
Pociągi/linie

Wybór

S 1 Kierunek: Kirchheim(Teck)

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Herrenberg   01:16 S 1
Nufringen 01:19 01:19  
Gärtringen 01:22 01:22  
Ehningen(b Böblingen) 01:25 01:25  
Hulb 01:28 01:28  
Böblingen 01:30 01:30  
Goldberg(Württ) 01:32 01:32  
Stuttgart-Rohr 01:37 01:38  
Stuttgart-Vaihingen 01:40 01:40  
Stuttgart-Österfeld 01:42 01:42  
Stuttgart Universität 01:44 01:44  
Stuttgart Schwabstr. 01:50 01:50  
Stuttgart Feuersee 01:51 01:52  
Stuttgart Stadtmitte 01:53 01:53  
Stuttgart Hbf (tief) 01:55 01:55  
Stuttgart-Bad Cannstatt 01:59 01:59  
Esslingen(Neckar) 02:12 02:12  
Oberesslingen 02:14 02:14  
Esslingen-Zell 02:17 02:17  
Altbach 02:19 02:19  
Plochingen 02:22 02:24  
Wernau(Neckar) 02:27 02:27  
Wendlingen(Neckar) 02:31 02:32  
Kirchheim(Teck)-Ötlingen 02:35 02:35  
Kirchheim(Teck) 02:38    
Dni kursowania:
kursuje 8. do 10. Cze 2019
Dalsze informacje:
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
dowóz ostatnią łódką

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 23.04.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.