DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM59810

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Lębork   08:36 SKM59810
Lębork Mosty 08:39 08:39  
Godętowo 08:44 08:44  
Bożepole Wielkie 08:50 08:55  
Strzebielino Morskie 08:58 08:59  
Luzino 09:03 09:03  
Gościcino Wejherowskie 09:08 09:08  
Wejherowo 09:12 09:18  
Wejherowo-Nanice 09:19 09:20  
Wejherowo Śmiechowo 09:22 09:22  
Reda Pieleszewo 09:25 09:25  
Reda 09:28 09:28  
Rumia 09:33 09:38  
Rumia Janowo 09:40 09:40  
Gdynia Cisowa 09:44 09:44  
Gdynia Chylonia 09:46 09:47  
Gdynia Leszczynki 09:48 09:49  
Gdynia Grabówek 09:50 09:51  
Gdynia Stocznia 09:53 09:54  
Gdynia Główna 09:56 10:00  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 10:01 10:02  
Gdynia Redłowo 10:04 10:05  
Gdynia Orłowo 10:07 10:07  
Sopot Kamienny Potok 10:10 10:10  
Sopot 10:13 10:26  
Sopot Wyścigi 10:27 10:28  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 10:30 10:30  
Gdańsk Oliwa SKM 10:32 10:33  
Gdańsk Przymorze 10:34 10:35  
Gdańsk Zaspa 10:37 10:37  
Gdańsk Wrzeszcz 10:39 10:40  
Gdańsk Politechnika 10:42 10:42  
Gdańsk Stocznia 10:44 10:44  
Gdańsk Główny 10:47 10:48  
Gdańsk Śródmieście 10:50    
Dni kursowania:
kursuje 6. Kwi 2019
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.02.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.